KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU ĮGYVENDINTA STRATEGIJA

0
46
zmvvg

2015 m. Zarasų miesto ekonominių ir socialinių problemų sprendimui Zarasų miesto vietos veiklos grupė parengė Zarasų miesto plėtros strategiją 2016-2022 m., į kurios rengimą buvo įtraukti verslo, NVO, vietos valdžios atstovai ir aktyvūs vietos bendruomenių nariai.

Strategijoje keliami du tikslai: 1. Paskatinti Zarasų miesto gyventojų ekonominį aktyvumą ir pagerinti įsidarbinimo galimybės; 2. Mažinti esamą Zarasų miesto gyventojų socialinę atskirtį. Strategija vidaus reikalų ministro įsakymu (Nr. 1V-505, 2016-07-20) buvo įtraukta į patvirtintą siūlomų finansuoti vietos plėtros strategijų sąrašą. Strategijai įgyvendinti skirti 409 749,00 eurai Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto lėšų. Prie Strategijos įgyvendinimo prisidėjo ir Zarasų rajono savivaldybė 2016-01-29 tarybos sprendimu Nr. T-13 skirdama 20 proc. visos strategijos sumos.

Strategijos priemonės buvo įgyvendinamos projektinio finansavimo būdu. Kiekvienam tikslui pasiekti buvo suplanuoti veiksmai, rodikliai bei lėšos ir 2016-2018 m. Zarasų miesto verslo, NVO, valdžios atstovai buvo kviečiami teikti paraiškas kurios prisidėtų prie Strategijos tikslų. Su visa Strategija galite susipažinti čia.

Strategijos dėka buvo įgyvendinta 15 projektų: Darnios šeimos stovykla; Persikvalifikuok; Socifakcija; Atrask paguodą; Socialinės ir kitos viešosios paslaugos – ŠTAI ČIA (1 ir 2 dalis); Draugiška bendruomenė; Zarasų interneto prekybos tinklas; Veiklūs neįgalieji ir senjorai – veikli bendruomenė; Bendruomeninių socialinių paslaugų sistema Zarasuose; Reikalingi žmonės; Smulkaus verslo konsultavimas Zarasuose; Smulkaus verslo kūrimas Zarasų mieste (1 ir 2 dalis); Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti. Iš viso Strategijai įgyvendinti skirto biudžeto projektams įgyvendinti faktiškai panaudota virš 90 proc. visos skirtos sumos.

Strategijos administravimo veiksmai bei įgyvendinamų projektų priežiūra buvo užtikrinama vykdant projektą „Zarasų miesto plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-910-01-0008.

Detaliau apie kiekvieną projektą, jo veiklas ir pasiektus rodiklius kviečiame susipažinti metinėje ir galutinėje Strategijos įgyvendinimo ataskaitose.

Su Strategijos įgyvendinimo galutine ataskaita kviečiame susipažinti čia..

Su Strategijos įgyvendinimo 2022 m. ataskaita kviečiame susipažinti čia..

Artėjanti vasara bus darbinga, nes Zarasų miesto vietos veiklos grupė rengs 2023-2029 m. Zarasų miesto vietos plėtros strategiją. Kviečiame sekti naujienas portale www.zmvvg.lt bei www.Zarasai.lt ir įsitraukti planuojant Zarasų miestui reikalingus tikslus bei tikslams pasiekti tinkamus veiksmus.

Pagarbiai

Zarasų miesto vietos veiklos grupė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite