KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS NEFORMALIOJO SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO IR TĘSTINIO MOKYMOSI PROGRAMŲ FINANSAVIMUI GAUTI

0
66

Kviečiame iki 2024 m. gegužės 3 d. 15.00 val. teikti paraiškas gauti Zarasų rajono savivaldybės finansavimą Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programoms (toliau – Programa) įgyvendinti.

Kas gali teikti paraiškas? Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi teikėjais (toliau – Programos vykdytojas) gali būti mokykla, laisvasis mokytojas arba kitas švietimo teikėjas (biblioteka, muziejus, trečiojo amžiaus universitetas ir kita įstaiga, įmonė, organizacija, taip pat valstybės narės juridinis asmuo ar kita organizacija, ar jų padaliniai, įsteigti Lietuvos Respublikoje, kuriems švietimas nėra pagrindinė veikla), teisės aktų nustatyta tvarka turintys teisę vykdyti neformalųjį suaugusiųjų švietimą ir tęstinį mokymąsi. Programos vykdytojas privalo turėti teisę vykdyti švietimo veiklą ir būti registruotas Švietimo ir mokslo institucijų registre bei turėti žmogiškųjų išteklių personalą, įgijusį ne mažesnę nei vienų metų suaugusiųjų neformaliojo švietimo ir tęstinio mokymosi veiklos patirtį.

Kokie reikalavimai Programoms? Programos turinys ir siekiami rezultatai turi atitikti vieną iš šių sąlygų: mokymosi visą gyvenimą paslaugų regionuose plėtra, darbo rinkai aktualių suaugusiųjų bendrųjų kompetencijų ugdymas, asmenų mokymasis trečiojo amžiaus universitete, andragogų kompetencijų tobulinimas, profesinei veiklai reikalingų žinių ir gebėjimų įgijimas ar tobulinimas, asmens bendrosios kultūros ugdymas. Programos trukmė turi būti ne trumpesnė kaip 24 kontaktinės darbo valandos (kontaktinė darbo valanda – 60 min.) ir ne ilgesnė kaip 120 kontaktinių darbo valandų. Minimalus besimokančių suaugusiųjų skaičius grupėje – 10.

Programos vykdytojas iki 2024 m. gegužės 3 d. 15.00 val. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui el. paštu svietimas@zarasai.lt pateikia:

1. Užpildytą Programos paraišką pagal Aprašo 1 priedą (vadovaujantis nauju Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų, finansuojamų Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis, finansavimo ir atrankos tvarkos aprašu, patvirtintu Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2024 m. kovo 28 d. sprendimu Nr. T-58).

2. Dokumentus, kurie patvirtina, kad Programos vykdytojas:

2.1. turi teisę vykdyti švietimo veiklą ir yra registruotas Švietimo ir mokslo institucijų registre;

2.2. atitinka Lietuvos Respublikos neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi įstatymo 2 straipsnio 4 dalyje apibrėžtą neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi teikėjo sąvoką;

2.3. turi ne mažesnę nei vienerių metų suaugusiųjų neformaliojo švietimo ir tęstinio mokymosi veiklos patirtį.

3. Programos vykdytojo įstatų (nuostatų) patvirtintą kopiją.

4. Jeigu Programos vykdytojui atstovauja ne jo vadovas – dokumento, patvirtinančio asmens teisę veikti Programos vykdytojo vardu, originalą ar tinkamai patvirtintą jo kopiją.

5. Jeigu Programos įgyvendinime dalyvauja partneris, teikiama partnerio įstatų (nuostatų) kopija ir bendradarbiavimo arba jungtinės veiklos (partnerystės) sutarties dėl atrankai teikiamos Programos vykdymo kopija.

6. Kitus su Programa susijusius dokumentus.

Programos vykdytojas gali teikti ne daugiau kaip vieną paraišką ir negali būti partneriu kitų Programos vykdytojų paraiškose. Nustačius, kad vienas ir tas pats Programos vykdytojas pateikė daugiau nei vieną paraišką, vertinama tik ta paraiška, kurios pateikimo data yra ankstesnė.

Programos paraiška pasirašyta ir skenuota (pdf formatu) arba pasirašyta elektroniniu parašu (pdf, adoc formatu) su visais reikalingais dokumentus teikiama Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui el. paštu svietimas@zarasai.lt. Paraiška teikiama sunumeruotais lapai su lydraščiu viename dokumente. Pavėluotai pateiktos paraiškos nevertinamos.

Programų finansavimui iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto 2024 m. skirta 3 000 (trys tūkstančiai) Eur, didžiausia galima vienai programai suma – 1 000 Eur.

Paraiškų teikimo klausimais darbo dienomis (pirmadienį – ketvirtadienį 7.00–16.00 val.) telefonu ir elektroniniu paštu konsultuoja Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Purvinskienė, tel. +370 385 37 179, el. paštas jolanta.purvinskiene@zarasai.lt).

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

Priedai
Sprendimas T-58
Paraiškos forma
Vertinimo forma
Dalykinė ataskaita

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite