KVIETIMAS Į VIEŠĄ DISKUSIJĄ KAIP AKTYVINTI GYVENTOJŲ ĮSITRAUKIMĄ Į ZARASŲ KRAŠTUI AKTUALIŲ KLAUSIMŲ SPRENDIMĄ

0
20
diskusija

Š.m. balandžio 11 d., antradienį, 11 val. kviečiame dalyvauti neformalioje diskusijoje apie Zarasų krašto gyventojų įsitraukimą į savivaldybei aktualius gyvenimo kokybės, paslaugų teikimo, gyventojų interesų atstovavimo klausimus.

 

Diskusijos tikslas – kartu aptarti Zarasų rajono savivaldybei ir bendruomenei aktualius vietos plėtros klausimus, gyventojų gyvenimo kokybės, didesnio įsitraukimo į vietos sprendimus, viešųjų paslaugų teikimo klausimus, pilietinio aktyvumo skatinimą. 

Diskusija yra įgyvendinamo projekto Nr. K1-O1-PK-D-355 “Vietos bendruomenių pilietinio aktyvumo ir demokratinio dalyvavimo galimybių didinimas” finansuojamo pagal Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Aktyvių piliečių fondo Lietuvoje programą dalis. Projektą kofinansavo Zarasų rajono savivaldybė.

Renginio formatas – neformali diskusija (focus grupė) prie kavos puodelio su savivaldybės politikais ir administracijos atstovais, seniūnais, vietos bendruomenių aktyvistais, gyventojais Ignalinos krašto gyventojų aktyvinimo klausimais (trukmė – iki 2 val.). Taip pat bus pristatytos ir kitos vykdomo projekto veiklos.

Renginio vieta: Rajono Savivaldybės Mažoji salė, II a., Sėlių a. 22, Zarasai.

Diskusijos organizatoriai: Viešoji įstaiga „Lietuvos regioninių tyrimų institutas“, Zarasų rajono bendruomenių asociacija.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite