LAIKMEČIŲ ATRADIMAI

0
29
1

Pirmąją pavasario dieną, kovo 1 d. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas.

Olimpiados tikslas: plėtoti mokinių kultūrą bei saviraišką, rasti itin gabius mokinius ir juos ugdyti.

Džiaugiamės, kad šiemet olimpiadoje dalyvavo net 11 kūrybingų mokinių iš Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos, Zarasų meno mokyklos.

Šių metų olimpiados tema – „Laikmečių atradimai“. Tai erdvė mokinių kūrybai, praeities ir dabarties sąsajų meninei išraiškai.

Kol vaikai atliko kūrybines užduotis, dailės mokytojai dalinosi gerąja patirtimi, kalbėjo apie ateities planus.
Zarasų meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja Irma Gineikienė papasakojo apie užsienio dailės mokymo būdus ir pasiūlė įkvepiančią veiklą dailės mokytojams ir visiems dailės mėgėjams – jungtis prie „Urban Sketchers“ veiklos. Tai pasaulinė eskizų kūrėjų bendruomenė, užsiimanti piešimo savo gimtajame krašte praktika. Kūrėjai lauke piešia savo miesto ar rajono gražiausias vietas ir šiais piešiniais dalinasi su bendruomene pasaulyje. Taip randama bendrų pomėgių, buriami kūrybingi žmonės, populiarinamas gimtasis miestas. Bet apie tai vėliau ir išsamiau. Sveikiname mokytojų iniciatyvą ieškoti būdų, kaip kurti ir vienyti bendruomenę!

Po dviejų valandų intensyvaus darbo, olimpiados dalyviai pristatė savo darbus, kūrybinės veiklos aplankus, atskleidė kūrybinius sumanymus, ieškojimų kelią, atsakė į vertinimo komisijos klausimus.

 
Vertinimo komisijai (dailės mokytojai: Irma Gineikienė, Jurgita Navickienė, Ramunė Sladkevičiūtė-Dainienė, Žydrūnas Dainys) teko sunkioji dalis – įvertinti darbus ir išrinkti nugalėtoją, deleguojamą į respublikinį etapą.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė padėkojo visiems mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams. Kvietė nenusiminti, jei jų darbai šiandien neužėmė prizinių vietų, palinkėjo kurti ir dalyvauti konkursuose.
Vertinimo komisijos pirmininkė Irma Gineikienė kiekvienam mokiniui rado paskatinimo žodžių, pagyrė, kas pavyko atlikti geriausiai.

Galiausiai buvo paskelbti prizinių vietų laimėtojai.

Jais tapo:

I vieta – Valerija Silivanova, Zarasų meno mokykla, 6 meno mokyklos klasė, mokytoja Ramunė Sladkevičiūtė-Dainienė.
II vieta – Emilija Šeikytė, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, I gimnazinė klasė, mokytoja Jurgita Navickienė.
II vieta – Vera Plotnikova, Zarasų meno mokykla, 6 meno mokyklos klasė, mokytoja Ramunė Sladkevičiūtė-Dainienė.
III vieta – Nelija Prapuolenaitytė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, 8 klasė, mokytojas Žydrūnas Dainys.
III vieta – Dovydas Cvetkovas, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, I gimnazinė klasė, mokytoja Jurgita Navickienė.
III vieta – Eglė Zovytė, Zarasų meno mokykla, 6 meno mokyklos klasė, mokytoja Ramunė Sladkevičiūtė-Dainienė.

Dar kartą dėkojame mokiniams ir mokytojams. Linkime kurti, ieškoti, burtis, spalvinti mūsų gyvenimą gražiausiomis spalvomis.

O nugalėtojai Valerijai – kuo geriausios sėkmės respublikiniame etape!

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite