LIETUVIŲ KALBOS DIENOS SALAKO BIBLIOTEKOJE

0
23
5a

Vasario 16 – kovo 11 dienomis Lietuvoje tradiciškai minimos Lietuvių kalbos dienos.

Salako biblioteka skaitytojus kvietė dalyvauti renginiuose, skirtuose gimtosios kalbos puoselėjimui.

Apie mūsų gražią tautosaką, padavimus, mįsles, pasakas, priežodžius ir žodynus kalbėjomės su Zarasų P. Širvio progimnazijos Salako ugdymo skyriaus mokiniais. Mokytoja Reda Putrimaitė vaikams pakartojo žodžių rašybos taisykles, priminė lietuvių rašytojus, jų kūrinius, diskutavo kodėl svarbu branginti savo gimtąją kalbą. Mokiniai į biblioteką atsinešė pasirinktus eilėraščius iliustruotus savo piešiniais, deklamavo draugams.

Salako vaikų dienos centro „Smiltutė“ lankytojai dalyvavo dailyraščio konkurse. Vyresnieji vaikai gražia rašysena rašė pasirinktą dailyraščio darbą, mažesnieji rašė ir gražiausiomis spalvomis padabino savo vardus.

Visos lietuvių kalbos dienų veiklos buvo įdomios ir originalios. Džiugu, kad moksleiviai noriai dalyvavo renginiuose, kuriuose didelis dėmesys skirtas kūrybiškumui, pilietiškumo ugdymui bei gimtojo žodžio puoselėjimui.

Dėkoju Salako mokyklos mokiniams ir mokytojai Redai Putrimaitei, Salako vaikų dienos centro „Smiltutė“ socialiniai darbuotojai Kristinai Goberytei ir vaikams už dalyvavimą lietuvių kalbos dienos renginiuose ir pagalbą juos organizuojant.

Danutė Koroliova,

Salako bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

1k

2a

2k

3a

3k

6d

6k

7a

8a

9a

ss

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite