LIGONINĖS GYDYTOJŲ ATSAKYMAS ZARASŲ RAJONO MEREI Į PASKELBTĄ ĮRAŠĄ SOCIALINIUOSE TINKLUOSE, APIE SUSIDARIUSIĄ SITUACIJĄ ZARASŲ LIGONĖJE

0
175
z ligonine1

Nuoširdžiai dėkojame už išsakytas mintis ir norą, kad tiek Zarasų rajono gyventojus, tiek ir visos Lietuvos visuomenę pasiektų objektyviai pateikiama informacija. Šįkart merės pateiktą įvykių versiją laikome subjektyvia, nes ji atspindi tik vienos iš pusių poziciją. Tam, kad ji būtų iš tiesų objektyvi būtina įsiklausyti ir į kitos pusės, t.y. Zarasų ligoninės medikų nuomonę, kurią ir išdėstome žemiau.

Pirmiausia, mus ypatingai žeidžia, merės kaltinimai paverčiantys mus politinio sąmokslo, kuriame niekada nedalyvavome, įrankiais ar suokalbininkais. Kiekvienas iš mūsų esame protingas, gebantis savarankiškai įvertinti situaciją ir priimti adekvačius sprendimus žmogus. Esame Zarasų patriotai, gydytojai, atsidavę savo darbui ir ligoniams, o ne pagalių kaišiotojai į politinius vežimus ar karietas. Dirbome kaip viena komanda, buvome motyvuoti, turėjome viziją ir džiaugiamės pasiektais rezultatais. Kiekvienam iš mūsų sprendimas palikti mylimą darbo vietą, buvo be galo sunkus ir padarytas iš gilios nevilties, būti išgirstiems, išklausytiems ir suprastiems. Tai buvo ir vienintelis kelias išlaikyti žmogiškąjį orumą, atsisakant tapti miglotų pertvarkos planų įkaitais ar aklai nurodymus iš viršaus vykdančiais pastumdėliais.

Buvusį ligoninės vadovą Remigijų Lamanauską, kurį bandoma paversti vieninteliu susidariusios situacijos kaltininku, gerbiame ne už jo politines pažiūras ir priklausymą kažkuriai laimėjusiai ar pralaimėjusiai partijai, o dėl jo išskirtinių vadybinių sugebėjimų, pagarbos ir rūpesčio darbuotojais bei drauge pasiektų rezultatų. Matėme, kaip per kelis metus jo valdoma ligoninė pasikeitė iš esmės – čia atėjo dirbti jauni gydytojai, išsiplėtė teikiamų paslaugų spektras, ligoninė tapo pelninga. Mūsų išsakyti prašymai, kad buvęs direktorius ir toliau liktų pareigose tik patvirtina, kad jis kaip vadovas buvo pelnęs darbuotojų pasitikėjimą ir yra mūsų vertinimas. Iš tiesų apmaudu, kad naujoji Zarasų merė talentingus ir veiklius žmones, kurių regionuose taip trūksta ir kurie nuoširdžiai dirba mūsų visų labui,  vertina ne pagal jų nuveiktus darbus, o vien kaip politinei karjerai keliančius grėsmę priešininkus.

Pritariame merei, kad dėl susidariusios situacijos labiausiai kenčia niekuo dėti Zarasų rajono gyventojai, negaudami būtiniausių sveikatos paslaugų ar priversti vykti į aplinkiniuose rajonuose esančias gydymo įstaigas. Dėl to išgyvename ir ne kartą buvome pasiruošę ieškoti sprendimų.

Nesame nusiteikę prieš pokyčius, tačiau tikime, kad pokyčiai turi būti įgyvendinami atsakingai ir skaidriai.  Esame įsitikinę, kad pranešimai socialiniuose tinkluose ar pasisakymai žiniasklaidoje, situacijos nesprendžia, todėl kviečiame atvykti merę į viešą diskusiją su Zarasų ligoninės medikais ir atvirai bei objektyviai tiek mums, tiek ir Zarasų gyventojams pristatyti numatomus pokyčius sveikatos apsaugos srityje, atsakyti tiek į mums, tiek ir visiems Zarasų gyventojams rūpimus ir svarbius klausimus.

Pagarbiai,

Zarasų ligoninę palikę specialistai

Užsakymo Nr. 2023/07/18/01.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite