MENINIO SKAITYMO KONKURSO RAJONINIS ETAPAS

0
51
1

Šį kartą meninio skaitymo konkursas vyko kiek kitaip. Nors ligos pakoregavo veiklas, uždarė klases, bet aktyvūs mokytojai ir mokiniai nenuleido rankų bei suorganizavo nuotolinį skaitovų konkursą.

Kas galėjo, atėjo į mokyklą, kas ne – jungėsi iš namų, bet konkursas įvyko.

Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, Dusetų Kazimiero Būgos, Antazavės Juozo Gruodžio, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijų bei Zarasų profesinės mokyklos jaunieji skaitovai drąsiai jautėsi prieš kameras, deklamavo lietuvių autorių grožinius kūrinius. Klausytojams perteikė aktualaus, atitinkančio jų patirtį teksto pagrindinę mintį, tinkamai naudojo savo balso diapazoną, taisyklingai kirčiavo žodžius. Tad vertinimo komisijai (lietuvių kalbos mokytojos Andželika Vitkūnienė, Ramutė Kuzmienė, Daiva Matijošienė, Dainora Biliūnaitė, Romualda Gudonienė) buvo nelengva atrinkti geriausius skaitovus ir skirti prizines vietas.

Konkurso nugalėtojais 5-8 klasių grupėje tapo šie mokiniai:

I vieta – Neda Novičenko, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Andželika Vitkūnienė.
II vieta – Eimantas Popovas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Andželika Vitkūnienė.
III vietos – Paulina Maldauskaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Vilma Valainienė ir Kamilė Gimbickytė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Andželika Vitkūnienė.
 

9-12 klasių grupėje:

I vieta – Markas Jarmalavičius, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Dainora Biliūnaitė.
II vieta – Gintarė Juškėnaitė, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, mokytoja Daiva Matijošienė.
III vietos – Emilija Venediktovaitė, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, mokytoja Daiva Matijošienė ir Silvija Černiauskaitė, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, mokytoja Gitana Kavaliauskaitė.

Dėkojame visiems šauniems skaitovams už puikų pasirodymą, meilę lietuviškam žodžiui ir ryžtą dalyvauti. Dėkojame ruošusiems ir vertinusiems mokytojams už nenuilstantį darbą bei visų iššūkių išsprendimą.

Norime padėkoti mokyklų komandoms, kurios sudarė sąlygas mokiniams dalyvauti, suorganizavo įgarsinimo ir transliavimo aparatūrą bei sklandžiai vykdė visą konkursą.

Būkime sveiki, skaitykime knygas, ieškokime gražių ir prasmingų tekstų, o pirmųjų vietų laimėtojams Nedai ir Markui linkime kuo geriausios sėkmės regioniniame etape!

Gintarė Laurikėnienė, Zarasų švietimo pagalbos tarnyba
Nuotraukos autorės ir Andželikos Vitkūnienės

2

3

4

5

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite