MERĖS SVEIKINIMAS VASARIO 16 D. PROGA

11
351

Lietuva – nedidelė valstybė, tačiau mes turime kuo didžiuotis ir esame matomi ne tik Europoje, bet ir pasaulyje!

Veržliais, kūrybiškais žmonėmis, aukštais pasiekimais ir kuriama pridėtine šalies verte.
Tegul ši reikšminga diena primena mums kokia svarbi mums yra laisvė, šalies gerovė. Stiprinkime bendruomeniškumą, nes tautos stiprybė kyla iš vienybės. Gražios Jums Valstybės atkūrimo dienos šventės!

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

11 KOMENTARAI

  1. Šventė išties graži, bet perskaičius merės sveikinimą aplanko toks jausmas kaip gavus šlapiu skuduru per veidą. Nejaugi visoje administracijoje negalima pagaliau surasti talentingesnio specialisto, draugaujančio su viešąja komunikacija ir gebančio sukurti tiesiog paprastą, gražų ir patriotiškai emocingą sveikinimo tekstą be apkramtytų sakinių ir neišbaigtų sudėtingų minčių.

  2. Tai gal Jūs pasiūlykite savo pagalbą,kadangi pagal Jus, visi nekompetetingi.Kaip gerai,kad Zarasuose yra” tiesiog trykštančių kompetencija „!!!

  3. Kai žmonės garbingai švenčia Vasario 16-ją ir sveikina vieni kitus, Knygų žiurkėnas neva gauna šlapiu skuduru į veidą. Net ir sveikinamas. Kaip gaila. Bet panašu, kad Dievulis įstatė kiaulės akis. Tai tik tokiomis ir mato šventę.

  4. Iš tiesų, šis akivaizdžiai ne pačios merės parašytas sveikinimo tekstas atrodo gan varganai, palyginus su kitų merų ir politikų sveikinimais. Gerai paieškojus turbūt galima ir tuose pačiuose Zarasuose rasti puikių tekstų rašytojų, bet visi gerai suprantame, kad jiems patekti į tokias pareigas savivaldybėje sutrukdytų amžini skaidrumo ir teisėtumo priešai – korupcija, protekcionizmas ir nepotizmas. Todėl ir skaitinėjame tokius oficialius vidutinybių prikleckiotus rašinėlius, nors tikrai nusipelnėme geriau.

  5. Kodėl esi nežinomas politikas? Galėtum būti žinomas ir skaitinėti ne tik „varganus” tekstus. Gal ir pačiam pavyktų suregzti kokį ne „vidutinybių prikleckiotą rašinėlį”. Gal ir savivaldybė į tokį atkreiptų dėmesį. O dabar akivaizdu, kad kol kas tokiam Nežinomam politikui ir nieko gera nesugebančiam nėra ką pasiūlyti. Užtenka žinomų ir gebančių.

  6. Ugniagesiams pernai merė pateikė labai gražų sveikinimą, tik nukopijuotą nuo buvusios VRM ministrės R. Tamašunienės. Apsijuokė, kvatojo visa Lietuva. O merės sveikinimai tikrai prasti, gal ji pati galėtų pradėti juos rašyti, o ne specialistai. Dabar neaišku ką sveikina, ko linki. Tikras žodžių kratinys. Ir nereikėtų čia pikti. Žinau, 100 procentų šie komentatoriai į Jūsų vietas tikrai nepretenduoja, jie tik trokšta šilto, žmogiško ir nuoširdaus sveikinimo gražiausios šalies šventės dieną. Sveikinimas turi sušildyti zarasiškių sielą ir širdį bei giliai ilgam išlikti atmintyje. O to NĖRA.

  7. Ugniagesiams pernai merė pateikė labai gražų sveikinimą, tik nukopijuotą nuo buvusios VRM ministrės R. Tamašunienės. Apsijuokė, kvatojo visa Lietuva. O merės sveikinimai tikrai prasti, gal ji pati galėtų pradėti juos rašyti, o ne specialistai. Dabar neaišku ką sveikina, ko linki. Tikras žodžių kratinys. Ir nereikėtų čia pikti. Žinau, 100 procentų šie komentatoriai į Jūsų vietas tikrai nepretenduoja, jie tik trokšta šilto, žmogiško ir nuoširdaus sveikinimo gražiausios šalies šventės dieną. Sveikinimas turi sušildyti zarasiškių sielą ir širdį bei giliai ilgam išlikti atmintyje. O to NĖRA.

  8. Ar merė rašo sveikinimus ar specialistai, visiems aišku, ką sveikina ir ko linki. Sveikinimai šilti, žmogiški, nuoširdūs, sušildantys kiekvieno zarasiškio sielą ir širdį gražiausios šalies šventės proga. Tik apmaudu, kad Širdžiai tai nesuprantama.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite