MERĖS SVEIKINIMAS VIETOS SAVIVALDOS DIENOS PROGA

9
169

Mieli kolegos,

Nuoširdžiai sveikinu Jus Savivaldos dienos proga!

Šiandien turime progą stabtelėti ir pasidžiaugti mūsų bendro darbo pasiekimais, laimėjimais ir apmąstyti kur turime pasitempti bei tobulėti.

Kiekvieno iš mūsų darbas yra išties atsakingas, nes

tarnaujame mūsų visų mylimam Zarasų rajonui ir jo gyventojams.

Linkiu, kad jūsų darbai būtų pastebimi kolegų, gyventojų, vadovų, kad būtumėte vertinami, girdimi ir gerbiami.

Tikiu, kad skaidrumas, patirtys, įgūdžiai, žinios, atsakomybė ves mus naujų iššūkių, teigiamų pokyčių ir nuoširdaus tarpusavio bendradarbiavimo keliais!

Sveikatos, teisingų sprendimų , gerų idėjų generavimo bei įgyvendinimo!

Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė

Eriko Černovo nuotrauka

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

9 KOMENTARAI

  1. Kai pasveikinti kolegos atšvęs, jau labai lauktume atsakymų į šių metų rugsėjo 28 d. vykusiam susitikimui su gyventojais raštu per nuorodą internete savivaldybei pateiktus klausimus.

  2. Tik merė kostiumėlius keičia. Kaskart. Kai kas klausia, gal iš labdaros. Tik sveikinimas lėkštas, nuvalkiotas. Galiojo ir šiltesnių žodžių merė parinkti. Jų partietis Stankevičius vis sakydavo, kad jau seniai tarnų nėra, o guobienė vis tarnauja. Gražu, kai tarnauja milijonierė. Ar jūs girdėjote ką nors panašaus. Aš ne

  3. ,,Tikiu, kad skaidrumas, patirtys, įgūdžiai, žinios, atsakomybė ves mus naujų iššūkių, teigiamų pokyčių ir nuoširdaus tarpusavio bendradarbiavimo keliais!,, Ištrauka iš pasveikinimo. KIEK DAR TRUKS TOKIA VEIDMAINYSTĖ? Koktu skaityti. Geriau jau patylėtų. Kur tas jos SKAIDRUMAS kai panaikinamos įmonės, išvaromi ,,savo noru,, specialistai, žeminami ir dirbantys savivaldybėje? Įdomu – ponia merė tiki Dievu? Jis tikrai jai neatleis daugelio žmonių ašarų. Ar jos dievas – pinigai ir ambicijos?

    • Pridedu. Ir į vietas išvarytųjų vietas pasodinami savi. Avantiūristės operacijos daromos su seniūnijų sujungimu. Neaiškiu būdu į miesto seniūno vietą pasodintas merės patarėjas. Teisinė situacija nepaaiškinama. Tai daro tie, kurie labiausiai kalbėjo apie skaidrumą. Kiekviename žingsnyje meluoja. Jeigu Bažnyčioje būtų dora, ji tokią katalikę š…n šluota iš Bažnyčios išvarytų. Kadangi to nėra, daug kas nusigręžia nuo Bažnyčios. Tai personažas, kuris savo pavyzdžiu atlieka didžiausią ateistinę įtaką. Tuo net neabejoju.

  4. Įdomu. Kai Fb komentaruose visi įsiteikdami garbina merę, kai autoriaus nematyti, nė vienas gero žodžio apie merę nepasakė. Žiūrėsim, kaip tie patys keiks ją po kadencijos pabaigos. Komentatorių vardus ir pavardes išsisaugau.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite