MERO PRETENZIJOS SUSISIEKIMO MINISTERIJAI IR KELIŲ DIREKCIJAI

0
47
min news zrs 248 info 31211 1280 3

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas vėl kreipėsi į Susisiekimo ministeriją ir Valstybinę įmonę Lietuvos automobilių kelių direkciją. Jame meras rašo:

„Zarasų rajono savivaldybė (toliau – Savivaldybė) gauna gyventojų skundus dėl blogos valstybinės reikšmės kelių būklės. Vietos savivalda savo kompetencijos ribose gali atsakyti gyventojams į paklausimus ir pateikti informaciją apie darbus ir priežiūrą vietinės reikšmės keliuose ir gatvėse. Apie priežiūros ir remonto darbus valstybinės reikšmės keliuose Savivaldybė negali pilnai atsakyti, nes ji nėra valstybinių kelių valdytoja, neplanuoja ir nevykdo priežiūros, ir kelių darbų valstybinės reikšmės keliuose, taip pat nedisponuoja išsamia informacija apie kelių valdytojo darbų planus valstybinės reikšmės keliuose.

Savivaldybei yra žinomos VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos tinklalapyje viešinamos kelių statybos, remonto prioritetinės eilės, tačiau informacija yra skurdi, nenurodomos šių darbų datos, apimtys. Gyventojus piktina ir erzina informacijos nepakankamumas, skaidrumo ir viešumo stoka ir „atsirašinėjimas“.

Savivaldybė mano, kad VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija, valdydama išimtine nuosavybės teise valstybės turtą –kelius ir tarnaudama mokesčių mokėtojams, bei teikdama monopolinę paslaugą, turėtų užtikrinti piliečių teisę į saugų judėjimą valstybėje. Apgailestaudami turime konstatuoti, kad gyventojų ir piliečių kreipiniai leidžia manyti, kad valstybės turtas – keliai netinkamai prižiūrimi ir neatitinka lūkesčių.

Savivaldybė prašo, kad prie valstybinės reikšmės blogos būklės kelių ruožų būtų įrengti informaciniai stendai, kuriuose būtų nurodyta informacija apie kelio valdytoją, remonto ir priežiūros darbus. Jeigu tai nebus padaryta, rajono Savivaldybė prašo leisti Savivaldybei įrengti tokius informacinius stendus. Tai bus padaryta Savivaldybės lėšomis.

Savivaldybė taip pat yra pasirengusi pateikti probleminių kelių ruožų sąrašą“.

Zarasų rajono savivaldybės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite