MOKĖSI RENGTI CIVILINĖS SAUGOS PRATYBAS

0
41
1

Zarasų rajono savivaldybės administracija surengė rajono ūkio subjektų, kitų įstaigų darbuotojų, atsakingų už ekstremaliųjų situacijų valdymą, mokymus. Šiuose mokymuose darbuotojai įsigijo civilinės saugos žinias ir gebėjimus, gilino civilinės saugos sistemos subjektų darbuotojų profesines žinias, tobulino įgūdžius ir gebėjimus.

Į šiuos mokymus susirinko VšĮ Zarasų turizmo ir verslo centro administratorė Inga Mažeikienė, Zarasų socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojas Vytautas Čiučelis, Antazavės vaikų globos namų direktoriaus pavaduotoja Marytė Šileikienė, UAB „Akadas“ direktoriaus pavaduotojas Ignas Komka, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Nijolė Ragauskienė ir kiti.

Civilinės saugos mokymo klausytojams paskaitas skaitė Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos skyriaus vedėjas Virgilijus Smailys, šio skyriaus vyresnioji specialistė Asta Černiauskienė. Klausytojai šiuose tęstiniuose mokymuose mokėsi kaip rengti civilinės saugos pratybas.

Petras IVANOVAS
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
civilinės saugos vyriausiasis specialistas

Nuotraukose: su civilinės saugos uždaviniais supažindina Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo
valdybos civilinės saugos skyriaus vedėjas Virgilijus Smailys ir šio skyriaus vyresnioji specialistė Asta Černiauskienė.
Autoriaus nuotraukos

2

3

4

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite