MOKINIŲ MINTYS APIE RENGINĮ „DRŪLIJOS DIENA NE“

0
15
DSC0001

Gražią gegužės 20-osios dieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 4c klasės mokiniai keliavo į Zarasų viešąją biblioteką, į biblioterapinį renginį.

Viešnia, Daiva Janavičienė, iš Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos kalbino vaikus, papasakojo apie terapinę pasaką „Pelėda Drūlija ir diena NE“ (autorė Inga Narijauskienė, dailininkė Justė Maldžiūnaitė). Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Zina Černovienė skaitė ištraukas iš pasakos, net pasiuvo pasakos veikėją – Drūliją, aptarė, kaip keitėsi emocijos, jausmai nuo švelniai pasakyto žodžio, palaikymo, supratimo…

Vėliau mokiniai piešė ant šviečiančio smėlio stalo pasakos personažus: pelėdą Drūliją, jos draugą žvirblį, dramblį, briedį, voverę.Žaidė kompiuterinį žaidimą, kuris fiksuoja žaidėjo emocinę būseną.

Renginio pabaigoje organizatorės Zina ir Daiva aptarė su mokiniais, kas jiems labiausiai patiko, kas buvo nauja, netikėta…

Julius: Man buvo labai įdomu, kad kompiuteris gali atpažinti tavo emocijas, bet man daugiausiai patiko piešti knygos veikėjų emocijas ant smėlio. Piešimas smėliu labai ramino, nes smėlis labai švelnus.

Brigita: Nežinojau, kad kompiuteris gali rodyti emocijas. Kai piešiau ant smėlio, aš labai nusiraminau. Labai labai patiko pasaka „Pelėda Drūlija ir diena NE“.

Mingailė: Buvo įdomu klausytis terapinės pasakos ir norėjau kuo greičiau sužinoti, kaip ji baigsis.

Judita: Patiko visi užsiėmimai: piešti ant smėlio, klausytis pasakos. Sužinojau, kad kompiuterinė programa gali fiksuoti ir atskirti jausmus.

Gytė: Supratau, kad negerai yra sakyti visiems ir visada NE!

Otilija: Keista, kad kompiuteris gali jausti mūsų jausmus. Buvo labai įdomu (aš išlaikiau kamuoliuką ant lentos).

Dominykas: Labiausiai patiko piešimas ant smėlio: aš piešiau pagrindinius pasakų veikėjus. Įdomus buvo kompiuterinis žaidimas. Jį žaisti buvo sunku.

Emilis: Mane sudomino pasaka apie pelėdą, kuri buvo pikta ir kai jos draugai siūlė pažaisti, ji sakė NE.

Norbertas: Buvo įdomu piešti smėliu, nes tai ramino, žaisti emocijų žaidimą kompiuteriu, klausytis pasakos. Buvo šaunu!

Domantas: Pirmą kartą žaidžiau kompiuteriu emocijų žaidimą, pamačiau grafiką, kaip keitėsi būsena žaidimo metu.

 Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 4c klasės mokiniai ir mokytoja Regina Gecevičienė

Nuotraukos Rasos Juršienės

 DSC0002

 DSC0003

 DSC0007

 DSC0012

 DSC0015

 DSC0021

 DSC0028

 DSC0038

 DSC0043

 DSC0044

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite