MOKSLEIVIAI REMIA VISUOTINĮ MOKYTOJŲ STREIKĄ: KARTU ORGANIZUOS EISENĄ IKI MINISTERIJOS

2
221

Antradienį, rugsėjo 12 d., Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga  (LŠDPS) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS), kuria įsipareigojama kryptingai ir abipusiai bendradarbiauti visuotinio mokytojų streiko metu ir kryptingai siekti šalių sutartų streiko tikslų. Oficialiai sutarta, kad jei pedagogams nepavyks susitarti su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dėl iškeltų reikalavimų, rugsėjo 29-ąją prasidės eitynės nuo kiekvieno streikuojančio mokytojo mokyklos iki ministerijos.

 „Su moksleiviais pasirašėme bendradarbiavimo susitarimą, streiko metu organizuosime eitynes nuo savo mokyklų. Eisime iš mokyklų bent mėnesiui, nes ateiti iš Klaipėdos turbūt užtruks 20–30 dienų. Kaip žinome, tikrai eis mokytojų iš Klaipėdos, tiek ir iš kitų miestų. Manome, kad atsiras mokytojų ir mokinių, kurie fiziškai ateis iš savo mokyklų į ministeriją. Apjuosim ministeriją ir taip atkreipsime visuomenės dėmesį, kad iš tikrųjų mokytojai negirdimi“, – BNS spaudos konferencijoje teigė Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas.

A. Navickas pridūrė, LMS palaikymas streiką planuojantiems mokytojams yra labai svarbus. „Jie turbūt supranta, kad geros mokytojų sąlygos, geri darbo užmokesčiai leistų turėti ir didesnį mokytojų pasirinkimą. Ir tas buvimas mokykloje, kai džiaugiasi mokiniai ir patenkinti mokytojai, tikrai stiprina ryšį“, – teigė LŠDPS vadovas.

Daugiau informacijos:

Andrius Navickas

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas

Mob. tel. +370 601 57747

Jonas Trumpa

Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentas

Mob. tel. +370 688 54838

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

  1. Ministerijos klerkams giliai dzin tie mokytojai, mokiniai, jų tėveliai, seneliai ir kiti giminės. Uolieji valdžiažmogiai jau varvina seilę kaip įsisavinti kuo daugiau ateinančio finansavimo laikotarpio Europos Sąjungos milijonų, o jūs visi galit sau streikuoti ir žygiuoti nors į visas keturias puses. Gero ugdymo proceso visiems.

  2. Aš manau, kad pačios sunkiausios profesijos tai mokytojo pardavėjo bei sanitarų.Šios profesijos žmonės dirba už menkus atlyginimus, o atsakomybė didelė. Didžiulė pagarba mokytojams ir sėkmės jiems darbuose.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite