MOKYTOJAI MOKĖSI DIRBTINIO INTELEKTO SUBTILYBIŲ

0
57

Zarasų švietimo pagalbos tarnyba, vykdė ilgalaikės mokymų programos „Skaitmeninių įrankių naudojimo galimybės ugdymo procese“ modulį.

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytojai klausėsi paskaitos apie dirbtinio intelekto (DI) galimybes, evoliuciją ir jo poveikį įvairioms gyvenimo sritims. Paskaitą skaitė Zarasų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Jolanta Lašaitė.

Paskaitos metu buvo aptariamos tokios temos kaip dirbtinio intelekto istorija, taikymo sritys ir ateities perspektyvos.

DI sparčiai tampa neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi, keisdama darbo atlikimo būdą, sprendimų priėmimą ir netgi mūsų tarpusavio bendravimą.

DI sparčiai populiarėja ir daro didelę įtaką verslui, medicinai, mokslui, švietimui ir kitoms sritims. DI technologijos naudojamos automatizuoti įvairius procesus, tobulinti produktus ir paslaugas, priimti geresnius sprendimus ir spręsti problemas, kurti virtualius asistentus, personalizuoti mokymąsi ir kita.

Paskaitos metu mokytojai ne tik susipažino su ChatGPT, Gemini ir Adobe Firefly programomis, bet ir išmoko formuoti aiškias ir tikslias užklausas, kad gautų iš šių programų naudą.

Buvo aptariamos galimos DI grėsmės, tokios kaip šališkumas ir piktnaudžiavimas technologijomis. Svarbu užtikrinti, kad DI technologijos būtų naudojamos atsakingai ir etiškai.

DI yra sparčiai besivystanti sritis, turinti didelį potencialą pakeisti mūsų pasaulį.

Kviečiame visus domėtis DI technologijomis ir aktyviai dalyvauti diskusijose apie jų ateitį.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite