MOKYTOJUS IR MOKYTOJAS KVIEČIAME KANDIDATUOTI Į MEILĖS LUKŠIENĖS PREMIJĄ

0
102

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija nuo rugsėjo 1 dienos kviečia teikti kandidatūras Meilės Lukšienės premijai gauti.

Premija gali būti skiriama mokytojams, dirbantiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo ir profesinio mokymo programas, taip pat pagalbos mokiniui specialistams. Kandidatams premijai gauti taikomi Meilės Lukšienės ugdymo sampratą atliepiantys atrankos kriterijai: gera pedagoginio darbo pradžia, ugdymo orientacija į demokratizavimą ir modernizavimą, humanizmo principais grįsta elgsena, tautiškai ir pilietiškai aktyvi veikla, drąsi, pripažinta praktika, kūrybinga veikla ugdymo procese, sėkmingi edukaciniai projektai, lyderystė mokykloje, mieste, rajone, kaime, palankūs atsiliepimai, talka kolegoms, sėkmingas bendradarbiavimas ir kt.Premijos laureatas įsipareigoja tęsti ir plėtoti Meilės Lukšienės idėjas.

Kandidatūras gali siūlyti pats kandidatas, švietimo įstaigų vadovai, savivaldybės, kiti mokyklų steigėjai, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos, taip pat ministerija ir jai pavaldžios institucijos.

Premija išrinktam mokytojui ar mokytojai bus įteikiama Tarptautinės mokytojų dienos proga. 

Premijos tikslas – įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus. Premijos laureatas įsipareigoja tęsti ir plėtoti Meilės Lukšienės idėjas. Premijos dydis – 120 BSI (5 880 eurų).

Kandidatų laisvos formos pristatymai ar prisistatymai priimami nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 15 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Detalesnė informacija skelbiama ministerijos tinklalapyje.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite