MUZIKA MAŽOMS AUSYTĖMS

0
11
Muzika mazoms ausitems 02

Lapkričio 30 d. 11 val. – Zarasų kultūros centre.

Koncerto „Muzika mažoms ausytėms 3” programa, skirta vaikų iki 3-ejų metų amžiaus pirmajai pažinčiai su baleto menu, šiuo metu intensyviai gastroliuoja po Lietuvą. Jau įvyko pasirodymai Kaišiadoryse ir Druskininkuose, o paskutinėmis lapkričio dienomis LNOBT artistai viešės Prienų, Varėnos ir Zarasų kultūros centruose.

„Muzika mažoms ausytėms III” – tai koncertas, kurio klausytojams nereikia sustingus sėdėti kėdėse: mažyliai čia gali laisvai ropoti, vaikščioti ar netgi patys mėginti šokti ant specialiai koncertams siūto, minkšto ir spalvingo skiautinių kilimo.

Jauni, tik šįmet LNOBT baleto trupę papildę baleto artistai Adriana Jakonytė ir Jonas Kertenis žiūrovams atliks populiarius duetus iš klasikinių baletų „Miegančioji gražuolė“, „Pelenė“ ir kt. Koncerto numerius publikai žaismingai pristatys garsi balerina Greta Gylytė. Klasikinės muzikos ištraukas gyvai gros pianisto Justo Čeponio vadovaujamas fortepijoninis trio.

Kaip sako „Muzika mažoms ausytėms III“ choreografas Donatas Bakėjus, turintis plačią darbo su mažaisiais šokėjais patirtį, koncerto programa specialiai buvo kuriama taip, kad į ją galėtų įsitraukti ir vaikus atlydėję tėveliai, kuriems su mažaisiais bus siūloma atkartoti šokėjų demonstruojamus pakėlimus. Fiziniai judėjimo pratimai padeda sutvirtinti kūdikių nugarą ir stiprinti raumenyną, kas yra be galo svarbu.

Ir dar viena maloni žinia: koncertus „Muzika mažoms ausytėms III“ dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, todėl po šalies regionus keliaujantys kūdikiams skirtos programos pasirodymai žiūrovams yra nemokami. Viskas, ko reikia – tai tėvelių noras suteikti Kalėdų laukiantiems savo vaikams 35 minutes trunkančią klasikinės muzikos patirties šventę.

Artimiausi LNOBT artistų susitikimai su jaunaisiais žiūrovais lapkričio 27 d. 11 val. vyks Prienų kultūros ir laisvalaikio centre, lapkričio 29 d. 10 val. – Varėnos kultūros centre, lapkričio 30 d. 11 val. – Zarasų kultūros centre.

MuzikaMažomsAusytėms3 DruskininkaiViečiūnai 221120 fotoKonstancijaZubrickaitė

Lapkričio 20-ąją „Muzika mažoms ausytėms III“ atlikėjai pasirodė Druskininkų kultūros centro Viečiūnų laisvalaikio salėje. Konstancijos Zubrickaitės nuotr.

DonatasBakėjus LNOBT 220525 fotoMartynasAleksa resize

Koncerto kūdikiams programą sukūrė choreografas Donatas Bakėjus. Martyno Aleksos nuotr.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite