NACIONALINĖS ŽEMĖS TARNYBOS INFORMACIJA APIE ASMENŲ APTARNAVIMĄ ZARASUOSE

0
51

Lietuvos Respublikos Seimo Kaimo reikalų komitete 2024 m. kovo 27 d. vykusiame posėdyje svarstytas klausimas dėl Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos (toliau – Nacionalinė žemės tarnyba) reformos rezultatų ir numatomo asmenų aptarnavimo prieinamumo rajonuose, buvusių Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių patalpose.

Atsižvelgdami į posėdžio metu išsakytus siūlymus, informuojame, kad nuo 2024 m. balandžio 2 d., kartą per savaitę – antradieniais, asmenys bus aptarnaujami gyvai, jų prašymai, skundai ir kiti dokumentai bus priimami visuose buvusių Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių patalpose. Siekiant, kad atvykusiems asmenims nereikėtų laukti eilėje, yra galimybė priėmimui užsiregistruoti iš anksto Nacionalinės žemės tarnybos interneto svetainėje arba paskambinus Skambučių centro telefonu +370 706 86 666.

Asmenų priėmimas gyvai (antradieniais) vyks Nacionalinės žemės tarnybos Panevėžio apygardos žemės tvarkymo ir administravimo skyriuje:

Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, 3-iame aukšte.

Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyrius taip pat, kaip ir anksčiau, kiekvieną darbo dieną užtikrins asmenų priėmimą gyvai Nacionalinės žemės tarnybos patalpose Vilniuje (J. Lelevelio g. 6) ir Kaune (L. Sapiegos g. 10).

Pažymėtina, kad mūsų tikslas yra užtikrinti, kad gyventojai galėtų lengvai gauti reikalingas paslaugas ir, kad Nacionalinės žemės tarnybos veikla būtų derinama su nacionaliniais ir regioniniais poreikiais.

Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite