NAUJAS PĖSČIŲJŲ TILTAS PER LAUKESOS UPĘ

10
249

Zarasų miesto seniūnija inicijavo ir užbaigė labai svarbų projektą gyventojams, kurie eina į darbą kirsdami Laukesos (Nikajaus) upę, įtekančią į Griežto ežerą. Toje vietoje tiltas buvo avarinės būklės su didelėmis įlaužomis, o žmonės keliaudami į/iš darbo nesaugiai kirsdavo upę. Kasdien šiuo tiltu naudojasi apie 200 žmonių bent po du kartus.

Džiaugiamės, kad šis naujas tiltas padės gyventojams saugiai kirsti upę ir pagerins kasdienį susisiekimą su darboviete.

Pridedame žemėlapį bei nuotraukas prieš pastatant naują tiltą ir po.

Tilto vieta žemėlapyje: https://maps.app.goo.gl/ijrDhrmZ7WgFcRR58

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

10 KOMENTARAI

  1. Statinio konstrukcija atrodo skystoka ir neilgaamžė. Tiltelis gali neatlaikyti elementaraus ledonešio ir medžių krituolių sąnašų pavasarinio polaidžio metu. Įvertinus vietovės ypatumus, upelio vandens lygio svyravimus ir srovę, čia reikėjo pasirinkti arkinę ir žymiai aukščiau iškeltą tilto konstrukciją. Pataupyta ir paskubėta.

  2. Kaip nuotraukoje savivaldybės patarėja su skėčiu nedrįsta lipti ant naujojo pėsčiųjų tilto, taip ir mano šuo vakar atsisakė jį pereiti. Tos grotos greičiausiai pjauna letenas, nes vandens mes tikrai nebijom.

  3. Super pėsčiųjų tiltas per Nikajaus upę. Tik Bebro nuomonė nevykusi. Šiame upelyje niekada nebūna ledonešio ir nesusidaro tiek medžių krituolių sąnašų, kad pakenktų upelio tvirtumui ar saugumui. Nebūna ir vandens lygio svyravimų. Tilto aukštis visiškai atitinka vietovės ypatumus. O arkinė konstrukcija – tik Bebro pikto komentaro išdava. Maža bėda, kad Saulės šuo atsisako juo vaikščioti. Svarbu, kad tiltu džiaugiasi į darbus keliaujantys zarasiškiai. Pagarba Savivaldybės administracijos direktoriui, kuris taip operatyviai sureagavo į nusiskundimą.

  4. Koks ,,šaunuolis,, naujas seniūnas. Juokas ima . Kiek teko girdėti kai buvusi seniūnė paprašė 2 tūkst. eurų pabaigti salos sutvarkymui, tai ji buvo IŠMESTA IŠ DARBO UŽ INICIATYVĄ, o dabar pasirodo ,,užtektinai,, yra pinigų abejotinoms konstrukcijoms. Žinoma,kad žmogaus saugumas yra pirmiausia ir labai norėtųsi, kad šis tiltelis ilgiau – nors metus išsilaikytų.

  5. Konstrukcija tikrai abejotina. Kas dešimtmečiais čia gyvena ir anksčiau čia daržus turėję, tikrai žino ir daugelį metų stebėjo, ką pavasariais išdarinėja šitas upelis. Ledonešiai ir potvyniai čia didžiuliai, nes šioje vietoje kaip tik prasideda didžiausi ir vandeningiausi Nikajaus upės žiočių hidrologiniai poplūdžiai prieš įtekant į Griežtos ežerą. Su visa pagarba suvirintojams, duodu šitam inžineriniam nesusipratimui metus, ne daugiau. Ir apibendrindamas galiu tik padaryti išvadą, kad savivalbybės aukso ieškotojai rado dar vieną gerą vietą iš dangaus nukritusiems pinigams išplauti tiesiogine to žodžio prasme.

  6. O galima būtų bent kiek optimizmo? Ar džiaugsmo, kad taip operatyviai įveikta problema ir dviejų įmonių darbuotojai kasdien sėkmingai pasiekia tikslą? Ir ne tik nepasitenkinimo nauja rajono valdžia?

  7. Optimizmo? Jūs ko gero tikrai nežinote šio upelio. Šis tiltelis tik laikinas statinys. Padarė mat valdžia tiltelį.Jūs geriau į miestą pažiūrėkit. Baisu. Gėlynai – žemiau kritikos, žmonės iš viešųjų laksto ir pūtinėja lapus nuo takų ir šaligatvių kurie po 5 min. vėl gryžta į vietą, gatvėse prilaužyta šakų, kai kuriose gatvėse jau tuoj nuo žolės ir šaligatvių nebus galima matyti, o valdžia giriasi – lieptelį padarė. Jis tikrai ne toks turėtų būti. Daug tvirtesnis.. Gamta tai įrodys.

  8. Puikus tiltelis. Tokio per Laukesą nėra buvę. Juo dabar saugiai vaikštau beveik kasdien. Jeigu Bronei baisu, tegul juo nesinaudoja. Tik nereikia panikos, kuri kyla aptikus ką nors pozityvaus. Tik aklas arba durnas gali nematyti arba nesuprasti, kad šis tiltelis – jokio blogio. Na, nebent dar prie jo nėra buvęs. Sugeba tik dergti viską, kas daroma žmonių labui.

  9. Brone, bet komentarai čia apie tiltelį per Nikajų. Ne apie miesto tvarkymą. Puikus tiltelis. Tokio per Nikajų nėra niekada buvę. Juo saugiai vaikštau beveik kasdien ir džiaugiuosi. O kam baisu, tegul nesinaudoja. Bronė vargu ar buvusi prie naujojo tiltelio ir jį mačiusi. Ir nereikia panikos aptikus ką nors pozityvaus žmonių labui. Tik aklas arba durnas gali nematyti arba nesuprasti, kad šis tiltelis – jokio blogio, tik saugesnės sąlygos keliaujantiems į darbą arba einantiems pasivaikščioti. Tegul visos probleminės vietos būtų taip operatyviai tvarkomos.

  10. Tiltas per Laukesos upelį labai tinkamai integravosi į mano pasivaikščiojimų maršrutą. O jau kaip patinka mano keturkojui. Bėgtų ir bėgtų per tą tiltelį.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite