NAUJI METAI: ŠILUMOS KAINA NUO 2024 M. SAUSIO 1 DIENOS

0
124
1400x700panevezio energija

AB „Panevėžio energija” valdyba 2024 metų sausiui nustatė 6,96 ct/kWh (be PVM) šilumos kainą – ji yra 25,2 proc. mažesnė nei prieš metus. 2023 metų sausį šilumos kaina buvo 9,31 ct/kWh (be PVM).

Sumažėjus kuro ir perkamos iš nepriklausomų gamintojų šilumos kainoms, 2024 metų šilumos kaina sausį, palyginus su galiojusia 2023 metų gruodžio mėnesį, mažėja 4 proc.

2024 metų sausį gyventojai už šilumą mokės 6,96 ct/kWh, kiti vartotojai – 8,42 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Karšto vandens kaina perskaičiuojama pagal nustatytą šilumos kainą ir įvertinus nuo 2024 metų sausio 1 d. padidėjusias geriamojo vandens bei nuotekų tvarkymo paslaugų kainas Zarasų mieste ir rajone. Sausį gyventojams karštas vanduo kainuos 7,83 Eur už kubinį metrą.

 Zarasų miestas ir rajonasDaugiabučių namų vartotojams Kitiems vartotojams, Eur/m3 
 Gyventojams, Eur/m3 Kitiems, Eur/m3
 Karšto vandens kainabe PVMbe PVMsu 21% PVMbe PVMsu 21% PVM
7,837,979,647,749,37

*2024 m. sausio  mėn. karšto vandens kainos

AB „Panevėžio energija“ gamina ir tiekia šilumą bei karštą vandenį Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Zarasų miestų ir rajonų vartotojams. Bendrovės įgyvendintos pažangios, ekonomiškai pagrįstos investicijos kiekviename rajone didina šilumos gamybos efektyvumą ir sudaro prielaidas mažinti šilumos kainą visiems AB „Panevėžio energija“ centralizuoto šilumos tiekimo vartotojams visose regiono savivaldybėse.

Stengiamės, kad mūsų klientams būtų patogu, todėl be popierinių sąskaitų už šilumą ir karštą vandenį skatiname gyventojus rinktis patogesnį ir gamtai draugiškesnį elektroninį sąskaitos gavimo būdą – elektroniniu paštu gaunamą sąskaitą arba gauti ir matyti sąskaitą, prisijungus prie Savitarnos portalo AB „Panevėžio energija” interneto svetainėje www.pe.lt. Sutikimą gauti elektroniniu paštu siunčiamas sąskaitas, galima pateikti prašymu el. paštu bendrove@pe.lt arba klientai@pe.lt. Informacija teikiama tel. (8 45) 501 050. 

Šiltų, jaukių ateinančių Naujųjų metų!

AB „Panevėžio energija” informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite