NAUJIENA SARTŲ ŽIRGŲ LENKTYNĖSE – MOKAMOS AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO VIETOS

3
113

Visų laukiama žiemos šventė SARTAI 2024 nevyko jau nuo 2019 metų, o šiais metais ši šventė atgyja su daugybe senų tradicijų ir pasikeitimas. Vienas iš jų – mokamos automobilių stovėjimo vietos. Kaina – 5 Eur 1 automobiliui visą šventės laiką.

Šį sprendimą pasiūlė Sartų šventės organizacinis komitetas, o pritarė Zarasų rajono savivaldybės taryba (sprendimu Nr. T-235). Organizacinis komitetas parkavimo mokesčio įvedimą argumentuoja tuo, kad SARTAI 2024 yra didelė žiemos šventė, į kurią suvažiuoja daugybė žmonių ne tik iš Zarasų krašto, bet ir iš visos Lietuvos, Latvijos ir kai kuriems asmenims, važiuojantiems automobiliais, automobilio stovėjimo mokestis šiek tiek padės planuoti kelionę – galbūt vietoje to, kad automobilyje važiuotų 1–2 asmenys, keleiviai susikooperuos ir važiuos po 4–5, taip sumažinsime automobilių srautą ir visi šventės svečiai galės greičiau patekti į ristūnų žirgų lenktynes.

Taip pat būtina pažymėti, kad tokio dydžio renginys yra labai brangus, o didžiausios išlaidos gula ant Zarasų rajono savivaldybės administracijos pečių, tad Organizacinis komitetas tikisi, kad lėšos, surinktos iš automobilių stovėjimo rinkliavos, padengs dalį renginio išlaidų.

Automobilių stovėjimas apmokestinamas tik P3 zonoje. P1, P2 ir P4 aikštelės yra skirtos aptarnaujančiam personalui, mugės dalyviams ir kitiems asmenims su specialiais leidimais – visiems, kurie kuria šventę, nes dažniausiai jie atsiveža daugybę rekvizito, kuris yra sunkus.

Dusetose, Užtiltėje ir kitose aplinkinėse vietose automobilių stovėjimas nėra apmokestintas, tačiau statyti automobilius įvažiuojant į šventės vietą tiesiog ant kelio bus draudžiama – taip bus užtikrinamas sklandus transporto priemonių judėjimas, taip pat galimybė pravažiuoti tarnyboms – policijos, gaisrinės, greitosios medicinos pagalbos spec. transportui.

Mokėjimo būdai:

  • Įsigykite parkavimo bilietą „uniPark“ programėle (programėlėje matysite SARTŲ zoną, galėsite apmokėti per el. bankininkystę);
  • numeriu 1332 siųskite trumpąją žinutę su kodu „U START SARTAI“;
  • ieškokite artimiausio parkomato stovėjimo aikštelėje.

Atsiskaityti už stovėjimą bus galima tik renginio dieną.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

3 KOMENTARAI

  1. Vistiek šviesiausi savivaldybės protai surado būdą, kaip už pusdienio paklampojimą purvyne iki pažastų iš betonkeliu atsipurčiusių vilniečių dar nulupti po petakiuką.

  2. Patinka man, ieško valdžios atstovai savanorių, kurie nemokamai artų renginio metu, o patys rinks pinigus už stovėjimą. Va čia tai socialinis verslas!

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite