Adomus

Ignalinos kredito unija

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:


Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

mid news zrs 724 20220922 140739Rugsėjo 22 d. Turmanto seniūnijoje, Šakių kaime įvyko iškilmingas Pirmojo pasaulinio karo Vokietijos imperijos karių kapų sutvarkymo užbaigimo minėjimas. Šių metų rugsėjo 12 d. – rugsėjo 22 d. Vokiečių karių kapų globos tautinė sąjunga „Volskbund“ organizavo darbo stovyklą Turmanto seniūnijoje.

20220923 120436Rugsėjo 23 d. Antazavės dvaro bibliotekoje įvyko senųjų mišiolų iš Antazavės Dievo Apvaizdos bažnyčios ekspozicijos pristatymas. Apie mišiolo atsiradimą bei jo skaitymą Šventų Mišių aukoje pasakojo klebonas kun. Vytautas Dagelis. Susitikime dalyvavo Antazavės J. Gruodžio pagrindinės mokyklos 6-9 klasių mokiniai.

IMG 20220925 1Sekmadienio rytą grupelė gyventojų Zarasuose vykdė akciją “Saugi perėja”. Šia akcija siekiama atkreipti VĮ “Lietuvos automobilių kelių direkcijos” (LAKD) dėmesį į pėsčiųjų perėjos saugumą. Ši magistralinio kelio A6 atkarpa yra viena pavojingiausių mieste. Kelio savininkas - LAKD. Pirmų - ketvirtų klasių Zarasų Santarvės pradinės mokykos mokiniai kiekvieną dieną po pamokų keliauja į kitoje kelio pusėje esančią Zarasų Fausto Latėno meno mokyklą.

car g03f501451 19202022-09-25, 04:00 val., Zarasuose, S. Neries g., kilo gaisras. Čia atvira liepsna degė automobilis "BMW". Gaisro metu "BMW" automobilis sudegė visiškai. Nuo didelio karščio nukentėjo dar trys greta stovėję automobiliai - „Toyota Aygo“ ir du „VW Golf“. Gaisrą gesino dvi ugniagesių autocisternos ir 6 ugniagesiai gelbėtojai. Gaisras buvo užgesintas valandos bėgyje.

Vytauto Pilkausko nuotr 1Penktadienį vakare „Samsonas Rally Utena“ organizatoriai baigė dalyvių registraciją, tad jau dabar aiškus preliminarus ekipažų skaičius, kurie rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dienomis lenktyniaus paskutiniame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape.

atiduotuvPASIMATAVAI rudeninius rūbus, žieminius batus ir nutarei jų nebenešioti? atiduok! RADAI nebereikalingų indų, knygų, žaislų, dulkių siurblį? Atiduok! Pravers kitam! TURI per daug obuolių, slyvų, cukinijų? pasidalink! Turi dar kažką, ko tau nebereikia, bet gali praversti kitam? atiduok! Kurkime pasaulį, paremtą kitokiais nei piniginiais santykiais! dalinkimės!
Rugsėjo 24 d. Zarasų CENTRINIAME turgelyje:

logoPasaulio sveikatos organizacijos (PSO) 2022 m. duomenimis, vienas iš aštuonių žmonių pasaulyje susiduria su psichologinėmis problemomis. Tačiau vis daugiau žmonių išdrįsta apie tai kalbėti garsiai – tokiu būdu jie padeda kitiems, patiriantiems sunkumus, ir primena, kad visos problemos yra išsprendžiamos, tik svarbiausia nelikti vienam ir kreiptis pagalbos. Siekdamas įkvėpti nepasiduoti, menininkas Algis Kriščiūnas, buvęs legendinės grupės „Foje“ būgnininkas, dalijasi savo prisiminimais apie laikotarpį, kai ištiko pirmoji panikos ataka, ir apie tai, kaip jam pavyko su tuo susidoroti.

Skelbimas 5 v. 350 dpi JPGRugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 17 val. Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos III a. skaitykloje vyks Barbaros Stühlmeyer knygos „Keliai į Jo Šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija“ pristatymas. Dalyvaus knygos vertėja Indrė Klimkaitė, vakaro moderatorė Audronė Bakutienė.

Sutkaus Mekas2022-ieji paskelbti Jono Meko metais, pažymint avangardinio kino kūrėjo ir kino kritiko, rašytojo ir poeto 100-ąsias gimimo metines. Šia proga, rugsėjo 30 d., penktadienį, 16 val. Zarasų viešosios bibliotekos III aukšto skaitykloje vyks nuotraukų parodos „Semeniškių idilės“ atidarymas ir Vytauto V. Lansbergio filmo „Jono Meko antologija” peržiūra.

pexels ali pazani 2811088Atėjęs ruduo gerokai keičia mūsų garderobą. Tad vėl tenka sukti galvą, ką apsirengti, kad atrodytume stilingai ir išliktume madingi vėsiomis rudens dienomis. Ir nors mados pasaulyje kalbama, kad ruduo – stilingiausias metų laikas, kartais investuoti į brangius rudeninius drabužius nesinori arba tiesiog nėra galimybės. Tokiais atvejais visuomet gelbsti įvairios stiliaus detalės, kurių dėka galima susikurti išties stilingą bei išskirtinį įvaizdį, neinvestavus nei daug laiko, nei pinigų.

resize 600x600 sviesoforo remonto darbaiZarasų rajono savivaldybės administracija kreipėsi į VĮ Lietuvos automobilių kelių direkciją su prašymu įrengti pėsčiųjų perėjoje reguliuojamąjį šviesoforą. Pėsčiųjų perėja yra sankryžoje, kuri kertasi su valstybinės reikšmės magistraliniu A6 keliu ir Zarasų miesto vietinės reikšmės keliu ZR7415 (Vytauto g. ir Dariaus ir Girėno g. sankirta). Pėsčiųjų perėja reikalinga užtikrinti vaikų saugumą kertant kelio atkarpą, kadangi šalimais yra Zarasų Santarvės pradinė mokykla ir Zarasų Fausto Latėno meno mokykla, kurios yra skirtingose kelio pusėse.

mid news zrs 777 1.1 12022 m. rugsėjo 5–10 dienomis Zarasų rajono savivaldybės administracijos ir Zarasų rajono Antazavės socialinių paslaugų centro „Kartų namai“ darbuotojai, kartu su projekto partneriais iš Daugpilio miesto savivaldybės įstaigos „Socialinė tarnyba“, dalyvavo 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuotame pažintiniame vizite Lodzėje (Lenkija) ir Prahoje (Čekija).

Vytauto Pilkausko nuotr 1Jau rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dienomis Utenoje įvyks šeštasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „Samsonas Rally Utena“. Tai bus finalinis sezono akordas, po kurio paaiškės nugalėtojai ir prizininkai. Šiuo metu rezultatų lentelėse nežinomųjų dar tikrai daug ir kai kuriose įskaitose būtent paskutinės varžybos nulems galutines pozicijas sezono rikiuotėje.

Apklausa

Ar dėl infliacijos ribojate savo išlaidas?

Savaitės populiariausi

DĖL ŠVIESOFORO ĮRENGIMO
22 Rugs. 2022 13:19

Zarasų rajono savivaldybės administracija kreip [ ... ]

Plačiau
PLAUKIMO PAMOKOS ZARASŲ LIGONINĖS BASEINE
22 Rugs. 2022 10:16

Kviečiame Zarasų apskrities vaikus mokytis plauk [ ... ]

Plačiau
DĖL BŪSTO ŠILDYMO IŠLAIDŲ KOMPENSACIJOS
20 Rugs. 2022 13:52

Atšalus orams, Socialinės paramos skyrius sulauk [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Spanguolės
( / Kita)

noimage
09-26-2022

Ieškome pirkti arba išsinuomoti garažo tipo patalpų
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
09-25-2022

Parduodamas butas
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
09-25-2022

Parduodu
( / Kita)

noimage
09-25-2022

Parduodu
( / Kita)

noimage
09-24-2022

Malkos
( / Kita)

Malkos
09-23-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information