financial freedomPabrangusi elektra, degalų kainų šuolis ir iš paskos didėsiančios kitų prekių bei paslaugų kainos šiais metais sumažins Lietuvos gyventojų galimybes susitaupyti lėšų ilgesniam periodui. Juolab kad jau dabar šeimų biudžetą labiausiai tuština būtiniausios pragyvenimo išlaidos – šildymas, maistas ir paskolų grąžinimas.

mokymasKelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą su profesionaliu vairavimo instruktoriumi. Draudikų atstovai papildo – šioms pamokoms prireiks ir tinkamai paruošti automobilį, ir pasirūpinti dokumentais bei draudimu.

min news zrs 688 IMG 2219Sausio 27 dieną minima tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena, kuri šiemet siejama su 75-osiomis Aušvico mirties stovyklos išvadavimo metinėmis. Suvokdami šio tragiško Lietuvos istorijos etapo reikšmę ir siekdami pagerbti Holokausto aukų atminimą, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Zarasų rajono savivaldybės kviečia sausio 27 dieną dalyvauti Pasaulio žydų kongreso inicijuotoje pasaulinėje akcijoje „Mes prisimename“ – „We remember“.

mid news zrs 449 P1012570Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus pareigūnai vykdys sustiprintą transporto priemonių stovėjimo kontrolę. Primename gyventojams, kad pagal galiojančias Kelių eismo taisykles sustoti ir stovėti draudžiama ant vejos ir šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai arba transporto priemonė nurodyta leidime, išduotame prekiauti viešoje vietoje renginių metu) taip pat sporto, vaikų žaidimo aikštelėse ir kitose transporto priemonių eismui (stovėjimui) neskirtose teritorijose. Taip pat bus kontroliuojama ar miesto gatvėse ir kiemuose nėra palikta neeksploatuojamų transporto priemonių.

IMG 42ba1645bcc8baa27e6e6eb73529e781 V2020 metai paskelbti mokyklos bendruomenių metais. Pažymėti ši įvykį sausio 22 dieną mes, ketvirtokai, atėjome į biblioteką. Pristatysime Otfrydo Proislerio knygą „Herbė ir jo draugas Cvotelis“, kurią skaitėme poromis klasėje, garsiai namiškiams ir tyliai sau. Joje pavaizduotas Septynmylės girios nykštukų gyvenimas tiesiog įtraukė į įvykių verpetą. Skaitydami patyrėme daug nuotykių ir laukėme naujų.

baterijaNetinkamai funkcionuojanti telefono baterija kelia labai daug problemų, kadangi šis įrenginys skirtas kasdien svarbiems darbams atlikti, tad jeigu būsite priklausomas nuo rozetės - nebus patogu. Tiesa, net ir pati geriausia įranga genda, dėvisi, tad galiausiai iPhone 6S baterijos keitimas vistiek bus reikalingas.

pinigai2020-01-19 apie 10.00 val., moteriai (g. 1959 m.) gyv. Zarasuose, Valstiečių g., (įmonės likvidatorė) į mobiliojo ryšio telefoną paskambino nepažįstamas ir pristatęs banko darbuotoju, apgaulės būdu sužinojo el. bankininkystės prisijungimų kodus, po ko iš banko sąskaitos į kitas sąskaitas pervedė įmonei priklausančius 10405 eurus.

premĮ premiją gali pretenduoti: Zarasų rajono savivaldybės biudžetinių kultūros, švietimo įstaigų kultūros ir meno specialistai, vietos profesionalūs kūrėjai ir tautodailininkai (taip pat ir kraštiečiai), vietos kultūrinių NVO atstovai, kultūros ir meno vadybininkai.

silumos siurbliaiNatūralu, kad žmonės nori gyventi kuo patogiau, po ranka turėti daiktus, kurių bet kada prireikti, galiausiai, kad patogus gyvenimas nereikalautų daug investicijų ir būtų ekologiškas. Šįkart norime pakalbėti apie šilumą, kuri svarbi kiekvienam mūsų. Juk Lietuvoje net 8 mėnesius per metus dažniausiai kūrenama, tad kokybiška namų šildymo sistema yra būtina.

Baneris LIKO 3 DIENOSIki Pusiaužiemio žygio: ,,Metų posūkis į vasarą II" liko tik trys dienos. Registracija į žygį baigsis jau penktadienį (01. 24). Laukiame besiregistruojančių tel.: +370 678 65085 ar el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

pspcliftasZarasų rajono savivaldybės VŠĮ Pirminės sveikatos priežiūros centre jau veikia naujas, platesnis, patogesnis, pakeistas liftas. Dėl kabinos dydžio ir interjero priedų, tokių kaip porankis ar lifto kabinoje ne tik vaizdiniu, bet ir garsiniu būdu pranešamo aukšto ir lifto judėjimo krypties, liftu tapo patogiau naudotis asmenims su negalia, judantiems neįgaliojo vežimėlio pagalba.

DSC05220Klimentas Aleksejevas – zarasiškis. Jis pažįstamas kiekvienam Zarasų miesto gyventojui. Klimentas čia gimė, čia mokėsi ir baigė Zarasuose gimnaziją. Ją baigęs, išvažiavo mokytis į Kauną, svajojo tapti teisėtvarkos pareigūnu. Gimnazijoje jam puikiai sekėsi tikslieji mokslai, net dalyvaudavo matematikų olimpiadose. Tačiau jaunuolis žinojo kad ir teisėtvarkos darbuotojui reikalinga tiksliųjų mokslų žinios. Šiomis žiniomis ir visų įrodymų visuma turi būti paremtas kiekvienas loginis pareigūnų sprendimas.

zarasuparapijaKunigas krikščionį lydi nuo pat gimimo: vaiko krikštas, vėliau laiminami svarbiausi gyvenimo tarpsniai, jis išlydi ir Anapus Saulės… „Geras kunigas – stipri parapija“ – neretai išgirsi. Todėl Sausio 19 diena – neeilinė diena visai Zarasų dekanato bendruomenei: Zarasų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje Linas Vodopjanovas OFM, Panevėžio vyskupas, diakonui Dainiui Kauniečiui suteikė antros pakopos kunigystės šventimus.

sventeKiekvienos iš mūsų gyvenime netrūksta pačių įvairiausių asmeninių švenčių – pradedant vardadieniais ir užbaigiant vestuvių metinių sukaktimis. Tad kiekvieną kartą, kai artėja svarbi proga, natūraliai kyla klausimas, kur rengti šventę – namuose, o gal sodyboje? Nors šventė namuose taip pat turi puikių privalumų, dėmesį verta atkreipti į tai, jog tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta rinktis sodybą. Tad kviečiame su jomis susipažinti.

Kino filmas Zarasuose

Apklausa

2020 metais sau pasižadėjau:

Savaitės populiariausi

PLEŠKĖJO PIRTYS
22 Saus 2020 09:14PLEŠKĖJO PIRTYS

Kaip skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir ge [ ... ]

Plačiau
KUPINAS PRASMĖS IR GERŲ DARBŲ GYVENIMAS
21 Saus 2020 12:10KUPINAS PRASMĖS IR GERŲ DARBŲ GYVENIMAS

Klimentas Aleksejevas – zarasiškis. J [ ... ]

Plačiau
DIAKONO DAINIAUS KAUNIEČIO KUNIGYSTĖS ŠVENTIMAI
20 Saus 2020 16:14DIAKONO DAINIAUS KAUNIEČIO KUNIGYSTĖS ŠVENTIMAI

Kunigas krikščionį lydi nuo pat gimimo: v [ ... ]

Plačiau

Naudingos nuorodos

Naujausi skelbimai

Paskolos
( / Kita)

Paskolos
01-27-2020

Vartytuvas Dobilas
( / Kita)

noimage
01-26-2020

klausos aparatai ir kita medicina
( / Kita)

noimage
01-26-2020

shool nuo nagu odos grybelio
( / Kita)

noimage
01-26-2020

ziurkes blakes tarakonai naikynti blakes
( / Kita)

noimage
01-26-2020

zvejibos tinklai
( / Kita)

noimage
01-26-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information