KURK ZARASAMS

Daiva Kelečienė

Ignalinos kredito unija

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:


Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

zarasai 17.00Vasario 3 d. 17 val. Zarasų kultūros centre

„Vyras už pinigus“ kūrėjai šį kartą paners jus į vyrų svajones.
Nedrąsus ir santūrus Andrius gyvena monotoniškoje santuokoje su žmona Sandra.
O čia dar spaudimas susilaukti vaiko. Laimingai su žmona Marta gyvenantis uošvis Andriaus Vytautas įsitikinęs, kad „smulkios“ nuodėmės ir nuklydimai yra tvirtos santuokos pagrindas. Uošvis nori padėti savo žentui išsaugoti santuoką ir pataria atsipalaiduoti bei labiau apsižvalgyti aplinkui... Netrukus tarp vyrų atsiranda patrauklioji dama Šarlotė ir padėtis ima kaisti...

mid news zrs 371 294147148 2058050131068870 3093512484728386260 nJei esate darbdavys ir norite suteikti galimybę jaunuoliams (nuo 14 m. iki 21 m.), besimokantiems bendrojo ugdymo įstaigoje pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, išbandyti save darbo vietoje vasaros metu (10 darbo dienų ar 1 mėnesį), tuomet užpildykite darbdaviams skirtą anketą ir ne vėliau kaip per 7 darbo dienas elektroniniu paštu gausite informaciją apie dalyvavimo projekte tolimesnę eigą.

debataiNešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ vasario 9 d. 18:00 val. Zarasų r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Zarasų (savivaldybės) gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

1Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai su auklėtoja Larija Savičenko vasario 1 dieną atvyko susipažinti su Zarasų krašto muziejumi. Mažiesiems ugdytiniams buvo smalsu sužinoti, kas yra muziejus, kokiomis veiklomis jis užsiima, ko jame galima rasti. Muziejininkė Rimutė Morozovienė jiems paaiškino muziejaus veiklą, trumpai supažindino su jo istorija, parodė eksponatus ir parodą.

2023.02.05Vasario 5 d. (sekmadienį) 16.00 val.

Zarasų sporto centro sporto salėje

,,Naujametinės taurės“ vyrų krepšinio varžybų antras

PUSFINALIS

Zarasų ,,(Zero)“  -  Utenos ,,AND  ONE“

Šį kartą antrame pusfinalyje susitinka praėjusių metų finalo dalyviai. Ar pavyks uteniškiams pasiekti revanšą už pralaimėjimą finale praėjusiais metais pamatysime jau šį sekmadienį.

mid news zrs 481 1RBF 4718Metams besibaigiant iš Lietuvių kalbos instituto atskriejo džiugi žinia – keturios Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos mokinės tapo Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkurso „Kas man yra lietuvių kalba“ nugalėtojomis. Šis konkursas susilaukė didžiulio moksleivių susidomėjimo – buvo pateikta daugiau nei 650 darbų.

meileZarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia pasveikinti savo brangų žmogų Valentino dienos proga.  Vasario 1 – 9  dienomis bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje nuo 9 iki 18 val. (šeštadienį 10-17 val.) Tavęs lauks paruoštas atvirlaiškis su specialiu Valentino dienos paštu. Padovanok meilės laiškelį, netikėtą prisipažinimą, nuoširdų linkėjimą ar padėką už draugystę savo antrajai pusei, draugui ar draugei... Būtinai įdėk į paruoštą voką, užrašyk siuntėjo ir gavėjo duomenis ir įmesk į dėžutę.  Vasario 10 d. burtu keliu dešimt laimingųjų vokų bus išsiųsti registruotu paštu adresatams.

radaromVos prieš metus mus visus sukrėtė žinia, kad Ukrainoje prasidėjo nuožmus karas, pakeitęs ne tik ukrainiečių, bet ir mūsų bei visos Europos gyvenimą. Šiuo laikotarpiu parodyta nepaprasta vienybė, todėl artėjant karo metinėms LRT kartu su organizacijomis „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „1K fondas“ ir „Stiprūs kartu“ kviečia susivienyti ir dalyvauti akcijoje „Radarom!“.

vpgtPenktadienį, 4.30 val., gaisras kilo mediniame gyvenamajame name Zarasų rajone, Degučių seniūnijoje, Trinkuškių kaime. Gaisro metu apdegė namo perdanga, išdegė antrasis aukštas, apdegė namo sienos, sudegė viduje buvę baldai ir namų apyvokos daiktai, buvo nuardyta 70 kv. m stogo dangos, sulietas pirmasis namo aukštas.

smurtas2023-01-29 apie 14.40 val. bute, Zarasuose, S. Nėries g., konflikto metu neblaivus (nustatytas 2,71 prom. girtumas) vyras (g. 1983 m.) smurtavo prieš blaivią moterį (g. 1986 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras (g. 1983 m.) sulaikytas ir uždarytas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

vilniusLietuvos sostinė bei didžiausias miestas yra  patraukli vieta investuotojams, nes čia vyrauja palankios verslo sąlygos, konkurencingi mokesčių tarifai ir spartus ekonomikos augimas. Šis miestas garsėja gerai išvystyta infrastruktūra, įskaitant modernią transporto sistemą ir labai išsilavinusią darbo jėgą. Be to, Vilnius yra kultūriškai gyvybingas miestas, kuriame yra daugybė lankytinų objektų ir pramogų. Dėl visų šių priežasčių Vilnius yra ideali vieta įmonėms, norinčioms plėsti ar steigti savo veiklą, todėl jis yra puikus pasirinkimas investuotojams.

spektaklis 1Sausio 30 d. (pirmadienį) 11 val. kviečiame šeimas, mokytojus, vaikus, senelius į teatro „Teatriukas” edukacinį spektaklį „Žalia gyva”. Žalia gyva – senas vaikų žaidimas. Jį Vilniuje ir apylinkėse žaidė pokario vaikai – bet kuriuo momentu vaikas galėjo ištarti „žalia gyva” ir draugas turėjo parodyti prie savo kūno glaudžiamą žalią, gyvą lapą, gėlės žiedą ar pan. Žiemą tai buvo nelengva užduotis!

zygisŽiemą norisi ne tik braidyti per pusnis, bet ir vaikščioti ledu, išgirsti kaip jis traška, sukurdamas išskirtinius skambesius. Labai tikimės, jog gamta pasirūpins sniegu ❄️, o mes Jums užtikrinsime:
- vaizdingą maršrutą;
- gido paslaugas;
- maitinimą po žygio Asalnų stovyklavietėje.

Zuza.lt - Prekybos centras internete


Srotas24.lt - Automobilių dalys

Apklausa

Ar dėl infliacijos ribojate savo išlaidas?

Savaitės populiariausi

IŠRINKTA SAUGIAUSIA 2022 METŲ ZARASŲ RAJONO SENIŪN...
27 Saus. 2023 10:14

Siekiant skatinti seniūnijų iniciatyvą telkti g [ ... ]

Plačiau
INFORMACIJA NORINTIEMS PREKIAUTI DUSETŲ ŽIEMOS ŠVE...
26 Saus. 2023 11:05

Norintys prekiauti ar pristatyti savo gaminius gal [ ... ]

Plačiau
PAGERBTOS HOLOKAUSTO AUKOS
27 Saus. 2023 15:56

1945 m. sausio 27-ąją Lenkijoje buvo išlaisvint [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Dažytojas – darbas Švedijoje (1604)
( / Darbo skelbimai)

Dažytojas – darbas Švedijoje (1604)
02-01-2023

Ditkūnų k., Zarasų r., parduodamas sodo sklypas su namu
( / Nekilnojamasis turtas)

Ditkūnų k., Zarasų r., parduodamas sodo sklypas su  namu
02-01-2023

Žibintas
( / Transporto priemonės)

noimage
01-31-2023

Nuoma
( / Kita)

noimage
01-31-2023

Bulvės grūdai
( / Kita)

noimage
01-31-2023

Pervežimo paslaugos
( / Darbo skelbimai)

noimage
01-30-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information