Adomus

1Liepos 18-25 dienomis Kamariškių dvaro teritorijoje vyko stovyklų ciklas, kuriose dalyvavo 16 jaunuolių iš Zarasų rajono kaimiškų vietovių. Ši stovykla yra VŠĮ „Neformalaus ugdymo namai“ vykdomo projekto „Jaunimo bendruomeniškumo skatinimas prikeliant vietos kultūros paveldą – Kamariškes” dalis (Nr. ZARA–LEADER 6B–MKV–15-04-2020).

padangosReaguodama į praėjusį šeštadienį padangų perdirbimo įmonėje UAB „Torgita“ kilusį gaisrą, Aplinkos ministerija inicijuoja penkių žingsnių programą, kuri apsaugos nuo tokių pavojingų situacijų ateityje ir sudarys sąlygas tvariems padangų atliekų tvarkymo modeliams įtvirtinti.  

photo 1580913428706 c311e67898b3Skirtingi maisto galiojimo terminai ant maisto produktų pakuočių dažnai sukelia klausimų vartotojui, kaip teisingai suvartoti įsigytą produktą bei kuo skiriasi užrašai, pvz. „geriausias iki ...“ ar  „suvartoti iki...(pabaigos)“ ant maisto produkto pakuotės?

1Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakultetas, vykdydamas projektą „Visuomenės sveikata kasdieniame gyvenime: kuriame ateities sveikatą čia ir dabar“, ir norėdamas į šią veiklą įtraukti kuo daugiau žmonių, galinčių skleisti šią žinią ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui, kaip kurti sveikesnę visuomenę ir aplinką, paskelbė konkursą „Atpažink visuomenės sveikatą kasdienybėje“.

uratcAtliekų deginimas sukuria papildomas sąnaudas atliekų tvarkytojams ir gyventojams
Augant ES reikalavimams tvariam atliekų tvarkymui ir siekiant, kad kuo didesnis atliekų kiekis būtų perdirbtas ir panaudotas, jau nuo praėjusių metų degios atliekos yra vežamos į deginimo įrenginius Kaune, kur paverčiamos šilumos ir elektros energija. Šis reikalavimas atsirado dar 2017 m. Seimui priėmus Atliekų tvarkymo įstatymo pataisas ir pradėtas įgyvendinti 2020 m. Praėjusiais metais iš Utenos regiono į deginimo įrenginius išvežta beveik 7 000 tonų degių medžiagų. Šiais metais į deginimo įrenginius privaloma išvežti dar 10 000 tonų degių atliekų.

EurolygaVasara po truputį artėja prie pabaigos, o stipriausi senojo žemyno krepšinio klubai aktyviai dėliojasi savo planus artėjančiam sezonui. Šiame straipsnyje pakalbėsime būtent apie artėjantį Eurolygos sezoną ir plačiau aptarsime komandas, kurios turi šansų kitais metais sėkmingai pasirodyti stipriausiame klubinio krepšinio turnyre Europoje.

1Pirmadienį įvyko Zarasų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (toliau – ESK) posėdis, kuriam pirmininkavo šios komisijos pirmininkas, rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas. Posėdyje buvo apsvarstytos veiklos gairės, likviduojant gaisro netinkamų naudoti padangų perdirbimo bendrovėje padarinius ir numatytos prevencinės priemonės.

AdomasBrazauskas 1Praėjusį savaitgalį Nedožinkos diskgolfo aikštyne (Zarasų raj.) įvyko jau 13-tasis „Lietuvos Diskgolfo Čempionatas su DiscCity.eu“. Čempionatas pirmą kartą Lietuvos istorijoje vyko tris dienas. Visi žaidėjai sužaidė po vieną diskgolfo ratą per dieną.

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19?

Savaitės populiariausi

ŠEŠTADIENIO RYTE UAB „TORGITA“ KILĘS GAISRAS SUVAL...
24 Liepa 2021 17:14ŠEŠTADIENIO RYTE UAB „TORGITA“ KILĘS GAISRAS SUVALDYTAS

Šeštadienio ryte kilo gaisras UAB „Torgita“  [ ... ]

Plačiau
ANTAZAVĖJE VYKS TRADICINĖ KULTŪROS IR MENO ŠVENTĖ ...
22 Liepa 2021 08:23ANTAZAVĖJE VYKS TRADICINĖ KULTŪROS IR MENO ŠVENTĖ „ANTAZAVĖS FESTIVALIS“

2021 metų liepos 24-25 dienomis Antazavėje vyks  [ ... ]

Plačiau
POSĖDYJE SVARSTYTA SITUACIJA UAB „TORGITA“
26 Liepa 2021 14:19POSĖDYJE SVARSTYTA SITUACIJA UAB „TORGITA“

Pirmadienį įvyko Zarasų rajono savivaldybės ek [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Ieškau namo
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
07-28-2021

Audi a4
( / Transporto priemonės)

Audi a4
07-27-2021

Metalo detektoriai
( / Kita)

Metalo detektoriai
07-27-2021

Vw golf
( / Transporto priemonės)

Vw golf
07-27-2021

Dviratis
( / Transporto priemonės)

Dviratis
07-27-2021

Dviratis
( / Transporto priemonės)

Dviratis
07-27-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information