Adomus

sodra„Sodra“ prisijungė prie Vyriausybės iniciatyvos, raginančios skiepytis vyresnio amžiaus gyventojus. „Sodros“ informacinis centras šią savaitę skambina daugiau nei 112 tūkst. senjorų visoje Lietuvoje, kurie iki šiol nebuvo pasiskiepiję, ir ragina tai padaryti. Informacijos apie skiepus senjorai sulaukia ir kartu su į namus pristatoma pensija.

VMI logoPanevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiemet turtą ir pajamas deklaruoti bei sumokėti mokesčius gyventojai privalo iki gegužės 3 d. Pagal Gyventojų turto deklaravimo įstatymo 2 straipsnį turimą turtą privalo deklaruoti valstybės politikai, valstybės tarnautojai, antstoliai, notarai, teismų pirmininkai, teismų pirmininkų pavaduotojai, akcinių bendrovių, kurių akcininkė yra valstybė ar savivaldybė, vadovai ir jų šeimos nariai bei kiti įstatyme išvardinti asmenys.

vaistaiSveikatos apsaugos ministerija (SAM) praplėtė Ligų ir kompensuojamųjų vaistų sąrašą naujais kompensuojamaisiais vaistais. Nuo balandžio 22 d. pacientams bus prieinama daugiau kompensuojamųjų vaistų, o nuo liepos 1 d. – pagerintas medicinos pagalbos priemonių prieinamumas. 

Akcija DAROM 2021 2 minNuo 2008 m. gerai pažįstama organizacija „Mes Darom“ 2021 metus pasitinka su iššūkiais ir pokyčiais – pasauline pandemija bei naujai sudaryta komanda. Tačiau tai, jog Lietuva vis dar yra karantino suvaržymuose, organizacijos – nesustabdo. Laukia naujos iniciatyvos ir pokyčiai, kurie prasideda jau nuo tradicija tapusios viešųjų erdvių tvarkymo akcijos „Darom“, kuri šiemet vyks gegužės 7-8 d.

klajojanti muzikaZarasų meno mokykloje nuotoliniu būdu vyko II-asis tarptautinis muzikos ir meno mokyklų fortepijoninės muzikos konkursas ,,Klajojanti muzika”, skirtas mokyklos 60-mečiui. Konkurso pavadinimas ,,Klajojanti muzika” pasako, kad kiekvienais metais pristatoma kitos šalies fortepijoninė muzika. Šių metų konkurse dalyviai atliko laisvai pasirinktų rusų kompozitorių fortepijoninę muziką.

min news zrs 650 Susitikimas 22021 m. balandžio 13 rajono savivaldybės internetiniame puslapyje http://www.zarasai.lt/naujiena_parengtas-zarasu-rajono-savivaldybes-tarybos-sprendimo-projektas-del-sutikimo-reorganizuoti-zarasu-rajono-dusetu-meno-mokykla_11460 informuota, kad parengtas Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektas „Dėl sutikimo reorganizuoti Zarasų rajono Dusetų meno mokyklą“.

1400x700panevezio energijaSiekdama padidinti šilumos tiekimo efektyvumą bei patikimumą vartotojams, AB „Panevėžio energija“ investuoja į šilumos tiekimo tinklus Zarasuose. Seni vamzdynai atnaujinami, siekiant išvengti vamzdynų trūkimų bei galimų šilumos tiekimo sutrikimų šildymo sezono metu.

stoglangiu kainosIeškote geriausių langų stogui sprendimų ir norite sužinoti, kokios yra stoglangių kainos? Stoglangių pasirinkimas išties platus, kainos irgi įvairios. Pirkdami pas specialistus rasite kokybiškus stoglangius ir sandaraus montavimo sprendimus geromis kainomis. Skaitykite toliau ir sužinokite apie tai, kokių stoglangių galite įsigyti, kiek jie kainuoja, kokius stoglangius verta montuoti bei pasinaudokite puikiomis, specialiai Jums suteiktomis galimybėmis.

jjvakcinaFarmacijos kompanijai „Janssen Pharmaceutica NV“ informavus, kad siūlo pradėti platinti ir naudoti jos vakciną nuo koronaviruso (COVID-19), 4800 šios vakcinos dozių, esančių Ekstremalių sveikatai situacijų centro sandėlyje (ESSC), šiandien bus paskirstyta vakcinacijos centrams.

nuotekosAplinkos ministerijos kuriama Nuotekų tvarkymo informacinė sistema (NTIS) padės saugoti šalies vandens telkinius nuo taršos individualiai tvarkomomis nuotekomis ir pagerinti jų būklę. Joje fiksuojami duomenys aiškiai parodys, kaip sklypo savininkas tvarko nuotekas, ar neviršija taršos normų.

sart1Kviečiame susipažinti su dusetiškiais kūrėjais Genadijumi Kovaliovu ir Vilija Visockiene. Jie gerai žinomi besidomintiems fotografija ir literatūra. Kūrybinių ieškojimų rezultatas - fotografijos paroda ir poezijos ir fotomeno albumas „Sartų haiku“. Su  paroda ir subtiliu meno albumu galite susipažinti bibliotekos I a. parodų salėje iki gegužės 25 d. 

motoKarantinas smarkiai suvaržė ne tik laisvalaikio veiklos pasirinkimus, bet taip pat ir apsipirkimo galimybes. Nors dalis vartotojų teigia, kad tai jiems padėjo sutaupyti pinigų, tačiau tam tikrų prekių kartais prireikia įsigyti kiek įmanoma greičiau. Kol apsipirkimas fizinėse prekybos vietose vis dar yra ganėtinai ribotas, naudinga išbandyti apsipirkimą nuotoliniu būdu. Pavyzdžiui, jei svarstote apie naujos moto striukės įsigijimą, didelį tokios produkcijos pasirinkimą galėsite rasti čia. Pigu.lt parduotuvėje taip pat turėsite galimybę įsigyti motociklininkų batų, kelnių, šalmų, ir t.t. Renkantis prekes internetinėje parduotuvėje tereikės atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų, galėsite būti užtikrinti, kad įsigyta produkcija tikrai neteks nusivilti. Taigi, ką palanku įvertinti renkantis prekes virtualioje erdvėje?

šildymasInformuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Šilumos ūkio įstatymo 13 str. 2 d., šilumos vartotojai (juridiniai ar fiziniais asmenys, kurių naudojami šildymo prietaisai nustatyta tvarka prijungti prie šilumos perdavimo tinklų ar pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų), norintys baigti savo pastatų šildymą kitu laiku, negu savivaldybių institucijų nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, apie tai turi pranešti šilumos tiekėjui Lietuvos Respublikos energetikos ministro patvirtintų Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių 66 p. nustatyta tvarka.

min news zrs 565 6403980Radiacinės saugos centras šiais metais planuoja atlikti radono tyrimus Savivaldybės teritorijoje veikiančiose institucijose, įstaigose ir įmonėse. Tyrimus planuojama pradėti, kai bus atšauktas Lietuvoje paskelbtas karantinas, arba kai įsigaliojus karantino sąlygų švelninimui darbą galės tęsti įmonės bei įstaigos, kuriose mes planuojame atlikti radono tyrimus.

Naujausi skelbimai

Butas
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
04-22-2021

Parduodama sodybvietė Zarasų r., šalia Lazdinio upelio
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodama sodybvietė Zarasų r., šalia Lazdinio upelio
04-22-2021

Nuomoju (parduodu) parkingą Santariškėse
( / Nekilnojamasis turtas)

Nuomoju (parduodu) parkingą Santariškėse
04-21-2021

Gipso kartono montuotojai – darbas Švedijoje
( / Darbo skelbimai)

Gipso kartono montuotojai – darbas Švedijoje
04-21-2021

Butas
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
04-21-2021

Reklamos paslaugos internete
( / Darbo skelbimai)

Reklamos paslaugos internete
04-21-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information