Riešutai Jums

Planas Zarasams

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

c4f2891f5de095a7ba351dbb34dde484Šiais metais minime Lietuvos valstybės ir kariuomenės atkūrimo 100-metį. 1918 m. apginta šimtmečius puoselėta Lietuvos valstybingumo tradicija, kurią įsipareigojo ginti ir saugoti 1918 m. lapkričio 23 d. atgimusi Lietuvos kariuomenė. Kiekvienam piliečiui, reikšmingas sukaktis kviečiame paminėti kartu!

zvake2 300x200Vakar AB „Utenos melioracija“ darbuotojai Dimitriškių kaime, Piliakalnio gatvėje, vykdė žemės kasimo darbus. Šios bendrovės vyras apie 9 valandą 15 minučių buvo pusantro metro griovyje. Tuo metu virto nesutvirtintas šlaitas ir užvertė žemėmis darbininką. Jis liko iki juosmens prispaustas žemėmis. Apie tai buvo pranešta Bendrojo pagalbos centrui.

imagesLietuvos nacionalinio kultūros centro rengiamos respublikinės konkursinės liaudies meno parodos „Aukso vainikas“ regioninis turas šiemet vyks Visagine. Šios parodos svarbiausias tikslas išsaugoti vertingiausius tradicinės lietuvių liaudies dailės bruožus šiandienos kultūroje, paskatinti visų dailės šakų kūrėjus dažniau ieškoti įkvėpimo senosiose tradicijose, jas interpretuoti ir kurti. Regioninėje parodoje savo kūrybą pristatys Utenos apskrities tautodailininkai, tradicinio liaudies meno kūrėjai.

ignatijusŠį ramų, kuklų žmogų Zarasuose pažįsta visi. Gyvena jis tylioje ir ramioje gatvėje. Smėlynės gatvė, kurioje gyvena Ignatijus Fiodorovas, iš tikrųjų rami. Individualių namų gyventojai čia mėgsta tvarką, švarą . Kiekvienas puošia savo namų kiemą kuo išradingiau, kad čia gyventų pačiam būtų jaukiau, kad aplinkiniai džiaugtųsi jo tvarkingumu. Kartu jie sukuria gatvės išskirtinumą, savitumą. Šioje tyliojoje gatvėje jau nebe pirmą šimtmetį stovi ir Ignatijaus Fiodorovo namai. Pavasarį apsupti baltai žydinčių obelų, vasarą skęstantys sodrioje žalumoje, o rudenį apsipilantys visomis žemės spalvomis.

min news zrs 424 Information icon3Zarasų rajono savivaldybės administracija skelbia Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017−2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Zarasų rajono savivaldybėje projektų atrankos konkursą.

min news zrs 795 GNTV Logo brand since 2016 Nors rudenį rekomenduojama skaičiuoti viščiukus, šalies kurortai tokiu metu skaičiuoja apsilankiusius turistus, vertina populiariausias vietas bei pramogas. Šiemet turizmo sezonas buvo labai aktyvus, sako pramogas siūlantieji ir neslepia, kad tai įtakojo nepaprastai šilta ir saulėta vasara.

min news zrs 424 Information icon3Konkurso tikslas - skatinti gyventojų verslumą, smulkiojo ir vidutinio verslo kūrimąsi ir plėtojimą, remti verslo subjektus taip prisidedant prie nedarbo mažinimo bei užimtumo didinimo Zarasų rajone.

23215Šiemet sukanka 100 metų, kai baigėsi Pirmasis pasaulinis karas. Jis palietė beveik visą Europą, neliko nuošalyje ir Zarasų rajonas. Visai šalia miesto buvusi Rytų fronto linija, kuri išsilaikė čia beveik 3 metus, paliko didžiulį randą mūsų rajonui: apgriautas miestas, karo sąlygomis priversti gyventi mūsų rajono gyventojai, iškirsti miškai ir panašiai.

Apklausa

Ar savo augintinius vedate į Zarasuose veikiančią šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelę?

Savaitės populiariausi

GIRTO UŽTILTIŠKIO „NUOTYKIAI“
17 Rugs 2018 09:39GIRTO UŽTILTIŠKIO  „NUOTYKIAI“

Vakar Dusetų seniūnijos Užtiltės kaimo Meliora [ ... ]

Plačiau
KVIEČIAME Į RUDENS MUGĘ ,,ŠIMTAS PYRAGŲ“ ZARASUOSE...
18 Rugs 2018 05:35KVIEČIAME Į RUDENS MUGĘ ,,ŠIMTAS PYRAGŲ“ ZARASUOSE !

2018 m. rugsėjo 29 d. (šeštadienį) [ ... ]

Plačiau
IŠAUGINTAS SODAS - DVASINĖS ATGAIVOS SAUGOTOJAS
19 Rugs 2018 08:26IŠAUGINTAS SODAS - DVASINĖS ATGAIVOS SAUGOTOJAS

Šį ramų, kuklų žmogų Zarasuose pažįs [ ... ]

Plačiau

Mus remia

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


Naujausi skelbimai

Perku AUDI A4 priekio dalis
( / Transporto priemonės)

noimage
09-21-2018

Gabename iš ANGLIJOS ir į ANGLIJĄ. Pervežimas Pigus ir Grei
( / Kita)

Gabename iš ANGLIJOS  ir į ANGLIJĄ. Pervežimas Pigus ir Grei
09-21-2018

Darbas Utenoje
( / Darbo skelbimai)

noimage
09-21-2018

Bulves
( / Kita)

Bulves
09-20-2018

Svarainiai
( / Kita)

Svarainiai
09-20-2018

Parduodu arba keičių
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
09-20-2018

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information