Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:


Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

Mindaugas Ilčiukas11„Minint Pasaulinę Žemės dieną bei Tarptautinę miškų dieną vis labiau atsigręžiama į gamtos išsaugojimą. Ypač ši tema aktuali miškininkystės srityje. Atsakinga miškininkystė – esminis dalykas, padedantis išsaugoti biologinę įvairovę, subalansuojant miško teikiamas ekonomines, socialines ir aplinkosaugines funkcijas. Pagalba miško gyventojams labai svarbi, todėl vykdomos įvairios gamtosauginės iniciatyvos“, pasakoja VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninio padalinio gamtotvarkos specialistas Mindaugas Ilčiukas.

vanduo 11Kasmet kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šiemet jos tema – „Niekas neturėtų likti nuošalyje“, tai reiškia, kad visiems turi būti užtikrinta galimybė gauti saugų geriamąjį vandenį. Siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į gėlo vandens saugą, tvarų geriamojo vandens išteklių valdymą ir efektyvų naudojimą, nes milijardai žmonių visame pasaulyje vis dar susiduria su gėlo vandens trūkumu ir saugos problema.

min news zrs 846 darbas2019 m kovo 20 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Didžiojoje salėje vyko rajono formaliojo ir neformaliojo ugdymo vadovų pasitarimas. Dalyvavo Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero patarėjas švietimo ir kultūros, socialinės politikos klausimais Vilhelminas Kuzmickas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius bei skyriaus specialistai, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Gaigalienė, Socialinių mokslų kolegijos projektų vadybininkė S. Banytė, švietimo įstaigų direktoriai.

min news zrs 403 sauktukasInformuojame, kad 2014 m. rugsėjo 25 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. I-623 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. liepos 15 d. įsakymo Nr. I-471 „Dėl butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios galinės nuosavybės administravimo“ pakeitimo“ penkeriems metams uždaroji akcinė bendrove „Zarasų būstas“ buvo paskirta administruoti šių daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų (bendraturčių) bendrąją dalinę nuosavybę:

gintiPolicijos turima vaizdo fiksavimo įranga negali aprėpti kiekvienos gatvės, kiemo ar namo, todėl kviečiame įmones, įstaigas, organizacijas ir gyventojus prisijungti prie policijos iniciatyvos. Mes siūlome savanoriškai užregistruoti policijoje savo turimą vaizdo stebėjimo kamerą ir prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo.

regit1Balandžio 1 d. paprastėja transporto priemonių registravimo tvarka, mirus jų savininkams. Nuo šiol būsimas paveldėtojas ar kitas asmuo iš karto po savininko mirties galės tapti laikinai transporto priemonės valdytoju – 1 metų laikotarpiui. Paprasčiau tariant, nereikės laukti, kol bus atliktos visos paveldėjimo procedūros.

arViskas, kas vyksta gyvenime, yra menas, jei neapgaudinėji savęs ir nenori įtikti kitiems. Tikrą meną kuri tiesiog gyvendamas, o piešimas – tai priemonė kalbėti tiems, kurie tavęs nemato. Meną pamatai, perskaitai, pajauti ir sužinai. Mano darbas fabrike ar tiesiog darbas prie stalo ar drobės man tolygiai meniškas siekiant tobulumo. Gali padaryti meną iš visko, kas gali kalbėti, kas gali priversti sustoti ir pasižiūrėti, o vėliau kažką suprasti“, – teigia menininkė A. Mačiulytė.

politikaNors mes nevisada žinoma, kas yra politika, neatrodo, kad mes nuo jos galėtume pabėgti. Net jei mums politika nėra įdomi, politikai mes tikrai esame įdomus. Nepriklausomai nuo istorinės epochos, politika visada lydėjo žmones: bet kokia socialinė organizacija buvo persmelkta politikos: vergovė, feodalizmas, kapitalizmas, socializmas… Bet kas gi yra toji politika apie kurią mes tiek daug girdime, pradedant mokyklos suolu, baigiant kasdieninėmis naujienomis žiniose ir naujienų portaluose?

ugnisŠią naktį, apie 3 valandą 20 minučių buvo gautas pranešimas, kad gaisras kilo Degučių kaime Sėlių gatvėje. Nelaimės vietoje greitai buvo ugniagesiai. Jiems atvykus, atvira liepsna degė du apleisti pastatai: namas ir ūkinis pastatas. Šie pastatai nebuvo naudojami. Ugniagesiai stojo į dvikova su ugnies liežuviais. Gaisras buvo užgesintas. Šios nelaimės priežastys ir aplinkybės yra tiriamos.

vmiPanevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Panevėžio AVMI) informuoja, kad Elektroninio deklaravimo sistemoje (deklaravimas.vmi.lt) 1,9 mln. gyventojų VMI suformavo metines pajamų deklaracijas. 1,4 mln. pajamų deklaracijų - užpildytos, tad jas sistemoje užtenka peržiūrėti, ir patvirtinti. Utenos apskrities gyventojams VMI paruošė 87,3 tūkst. preliminarių deklaracijų už 2018 metus. Deklaracijas, kaip ir kasmet, gyventojai turi pateikti iki gegužės 2 d.

6UAB ,,Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ kaip projekto partneris kartu su Zarasų rajono savivaldybe dalyvavo 2014-2020 metų Europos Sąjungos Fondų investicijų veiksmų programos ,,Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonėje ,,Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“.

1Viena iš pagrindinių sąlygų, kad automobilis galėtų dalyvauti viešajame eisme – jis turi būti registruotas ir pažymėtas numerio ženklais. Tai būtina tam, jog įvykus eismo įvykiui, tiek asmuo, tiek teisėsaugos institucijos galėtų identifikuoti automobilio savininką. Tačiau pastaruoju metu „Regitra“ neretai sulaukia klausimų iš žmonių, ar galima pasikeisti jau turimus savo automobilio numerio ženklus?

Apklausa

Ar jau laukiate pavasario?

Savaitės populiariausi

PADĖKA
18 Kov 2019 08:39PADĖKA

Mieli zarasiškiai, Nuoširdžiai dė [ ... ]

Plačiau
MIELI ZARASŲ KRAŠTO ŽMONĖS!
18 Kov 2019 12:24MIELI ZARASŲ KRAŠTO ŽMONĖS!

Savo ir visos Zarasų rajono socialdemokratų koma [ ... ]

Plačiau
LINKSMŲ ŠVENČIŲ LIŪDNAS FINALAS
18 Kov 2019 09:22LINKSMŲ ŠVENČIŲ  LIŪDNAS FINALAS

Vakar linksmai leido laiką Salako seniūnijos Luo [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Motociklo dalys
( / Kita)

Motociklo dalys
03-24-2019

Prietaisu skydelis
( / Kita)

Prietaisu skydelis
03-24-2019

Kultivatorius
( / Kita)

Kultivatorius
03-24-2019

Motociklo dalys
( / Kita)

Motociklo dalys
03-24-2019

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas į NAMUS ir OFISĄ Šiau
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas į NAMUS ir OFISĄ Šiau
03-24-2019

ivairios prekes
( / Kita)

noimage
03-24-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information