NET SEPTYNIOS KLASĖS PRIPAŽINTOS GERIAUSIAI LANKANČIOMIS KLASĖMIS 2016-2017 MOKSLO METAIS

0
92
mid news zrs 239 Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 5a klasė Medium

Jau antrus mokslo metus iš eilės Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyrius organizavo Geriausiai lankančios klasės konkursą, kuris buvo skirtas geriausiai Zarasų rajono bendrojo ugdymo mokyklą lankančiai klasei rajone išrinkti. Konkurso šūkis – nė vienos praleistos pamokos!

Džiaugiamės, kad šiais mokslo metais konkurse dalyvavo visos, galinčios dalyvauti konkurse, rajono bendrojo ugdymo mokyklos, t. y. Zarasų „Ąžuolo“, Dusetų Kazimiero Būgos bei Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos, Turmanto ir Salako pagrindinės mokyklos, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija.

Konkursas vyko dviem etapais. Konkurso pirmame etape Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje ir Salako pagrindinėje mokykloje tarpusavyje varžėsi šešios, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijoje bei Turmanto pagrindinėje mokykloje – penkios, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje – keturios, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje – trys klasės. Kiekvienos mokyklos vertinimo komisija išrinko geriausiai lankančią klasę savo mokykloje (kai vienam klasės mokiniui vidutiniškai tenkantis praleistų nepateisintų pamokų skaičius yra mažiausias), o kiekviena mokykla duomenis apie konkurso pirmą etapą laimėjusią klasę pateikė Švietimo ir kultūros skyriui.

Konkurso „Geriausiai lankanti klasė“ vertinimo komisijai, įvertinus mokyklų vertinimo komisijų pateiktus duomenis apie Geriausiai lankančios klasės konkurso pirmą etapą laimėjusias klases, buvo netikėta, kad nugalėtojų sąraše – trys tos pačios klasės, nugalėjusios konkurse ir praėjusiais mokslo metais, t. y. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos 8 klasė (auklėtoja – Ramutė Kuzmienė), Turmanto pagrindinės mokyklos 6 klasė (auklėtoja – Giedrė Mičiūnienė) ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 7b klasė (auklėtoja – Jūratė Gudavičienė). Šių klasių mokiniai nuo 2016 m. lapkričio 1 d. iki 2017 m. gegužės 1 d. nepraleido nei vienos nepateisintos pamokos. Taip pat nei vienos nepateisintos pamokos nepraleido ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 5a (auklėtoja – Vilma Valainienė) ir 7c (auklėtoja – Violeta Gaidienė) klasės bei Salako pagrindinės mokyklos 5 (auklėtoja – Danutė Kazlauskienė) ir 6 (auklėtoja –Rima Dumbravienė) klasės.

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos IIIa gimnazijos klasės mokiniams (vienam klasės mokiniui vidutiniškai tenkantis praleistų nepateisintų pamokų skaičius – 0,76) bei Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos penktokams (vienam klasės mokiniui vidutiniškai tenkantis praleistų nepateisintų pamokų skaičius – 0,83) iki pergalės trūko labai nedaug. Esate šaunuoliai!

Konkurso laimėtojai – net septynios klasės – Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos aštuntokai, Turmanto pagrindinės mokyklos šeštokai, Salako pagrindinės mokyklos penktokai ir šeštokai, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos penktokai (5a klasė) ir septintokai (7b ir 7c klasės) vyks į vienos dienos pažintinę ekskursiją į kiekvienos klasės mokinių pasirinktą Lietuvos vietą.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime laimingos kelionės, pasisemti naujų žinių, patirti asmeninių išgyvenimų bei gerų įspūdžių!

Visiems konkurso dalyviams nuoširdžiausiai dėkojame už dalyvavimą ir prašome nenusiminti, kad šį kartą nelaimėjote, Jūsų pastangos tikrai buvo pastebėtos.

Tokio entuziazmo ir sąmoningo požiūrio į mokymosi pamokoje svarbą tikimės iš Jūsų, mieli mokiniai, ir ateinančiais mokslo metais.

Informuojame, kad artimiausiu metu bus keičiami Geriausiai lankančios klasės konkurso nuostatai ir jau 2017-2018 mokslo metais geriausiai lankančios klasės bus renkamos pagal klasių (5-8 ir 9-12 (I-IV gimnazijos) grupes, taip suteikiant didesnę galimybę tapti nugalėtojais 9-12 klasių mokiniams.

Zarasų rajono savivaldybės informacija
Švietimo ir kultūros skyrius

mid news zrs 243 Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos 8 klasė Medium

mid news zrs 333 Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 7b klasė Medium

mid news zrs 458 Salako pagrindinės mokyklos 5 klasė Medium

mid news zrs 595 Salako pagrindinės mokyklos 6 klasė Medium

mid news zrs 755 Turmanto pagrindinės mokyklos 6 klasė Medium

mid news zrs 854 Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 7c klasė Medium

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite