NEVYRIAUSYBINĖS ORGANIZACIJOS KVIEČIAMOS TEIKTI PARAIŠKAS DALINIO FINANSAVIMO IŠ ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

0
157
paraiskos

2024 m. vasario 23 d. skelbiamas paraiškų priėmimas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų (toliau – NVO) dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui.

Konkursas vykdomas vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2024 m. vasario 15 d. sprendimu Nr. T-21 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkurso tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintu konkurso tvarkos aprašu (toliau –Aprašas).

Galimi pareiškėjai – Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje veikiančios grupinės arba viešosios naudos nevyriausybinės organizacijos (asociacijos, labdaros ir paramos fondai, visuomeninės organizacijos, viešosios įstaigos, kurių steigėjai yra ne savivaldybė ar valstybinės institucijos), Juridinių asmenų registre įregistravusios nevyriausybinės organizacijos statuso žymą (dėl NVO statuso įregistravimo informacija pateikiama Valstybės įmonės Registrų centro svetainėje,  https://info.registrucentras.lt/node/104642).

Pareiškėjas (NVO) gali pateikti tik vieną paraišką pagal vieną finansavimo kryptį.

Finansavimo kryptys:

1. NVO laimėtų projektų dalinis finansavimas (NVO projektai ir NVO dalyvavimas projektuose partnerio teisėmis). Dalinio finansavimo suma negali viršyti 4000,00 Eur vienam projektui.

2. NVO veiklos aktyvinimas skatinant dalyvauti kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime. Dalinio finansavimo suma negali viršyti 2000,00 Eur vienam projektui.

3. Kultūros paveldo ir sakralinę vertę turinčių objektų išsaugojimas. Dalinio finansavimo suma negali viršyti 3000,00 Eur vienam projektui.

4. NVO materialinės bazės stiprinimas. Dalinio finansavimo suma negali viršyti 3500,00 Eur vienam projektui.

NVO konkursui teikia:  

1)  užpildytą projekto paraišką (Aprašo 1 priedą);

2) detalią rajono Savivaldybės biudžeto lėšų paskirstymo pagal išlaidų ekonominę paskirtį sąmatą (Aprašo 2 priedas);

3) bendradarbiavimo susitarimo ar kitų bendradarbiavimą pagrindžiančių dokumentų (jei projektas vykdomas su partneriais) kopijas;

4) dokumentus, įrodančius privalomą dalinį 10 proc. prisidėjimą iš kitų šaltinių (nuosavos, rėmėjų, partnerių ar kt. lėšos, išskyrus teikiant paraišką pagal šio Aprašo 9.1 punkte nurodytą finansavimo kryptį);

5) dokumentus, įrodančius pareiškėjo laimėtų projektų finansavimą iš kitų finansavimo šaltinių ar dalyvavimą projektuose partnerystės sutarties pagrindu (taikoma, kai paraiška teikiama pagal šio Aprašo 9.1 punkte nurodytą finansavimo kryptį);

6) nuorodą, įrodančią pareiškėjo laimėtų projektų / projekto finansavimo sąlygų aprašo / programos taisyklių projekto finansavimo intensyvumą (taikoma, kai paraiška teikiama pagal šio Aprašo 9.1. punkte nurodytą finansavimo kryptį);

7) komercinius pasiūlymus, lokalines sąmatas ar kitus išlaidų vertę ir biudžetą pagrindžiančius dokumentus;

8) kitus dokumentus, kuriuos NVO mano esant tikslinga pateikti (turto nuosavybę įrodančius dokumentus, rekomendacijas, viešųjų pirkimų dokumentų kopijas, partnerių sutikimus ir pan.).

NVO paraiškos priimamos 20 darbo dienų nuo skelbimo apie paraiškų priėmimą pateikimo interneto svetainėje www.zarasai.lt (įskaitant paskelbimo dieną), t. yiki kovo 22 d., 23:59 val.

Paraiškas NVO teikia el. paštu paraiska@zarasai.lt. Siunčiama elektroninė paraiška docx formatu ir skenuota paraiška su pridedamais dokumentais kaip vienas dokumentas pdf formatu, nurodant organizaciją ir konkurso pavadinimą. Visi dokumentai siunčiami viename laiške. Paraiškos duomenys docx ir pdf formate turi sutapti, aptikus netikslumus, paraiška atmetama.

Paraiškų priėmimą ir konkurso eigą kuruoja Investicijų ir plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Banienė.

Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu +370 385 30508, el. paštu dalia.baniene@zarasai.lt arba atvykti į Zarasų rajono savivaldybės administracijos 217 kabinetą (iš anksto susitarus).

Priedai

Tvarkos aprašas

1 priedas

2 priedas

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite