„NUO HOBIO PRIE VERSLO“

0
61
hver

„Šiandien vis daugiau žmonių renkasi užsiimti tuo, kas miela, kur greičiau matomi rezultatai. Matau sėkmės istorijas, kurios parodo, kad galima laimingai gyventi net neturint aukštojo mokslo diplomo, bet įdarbinant savo talentus ir įgūdžius. Manau, kuo toliau, tuo labiau amato turėjimas populiarės ir plėsis. Pasaulinės tendencijos eina link žaliosios ekonomikos, tvarumo ir čia – reikės daug protingų sprendimų, kuriuos gali sumanyti ir pasiūlyti būtent išradingi amatininkai. Džiugu, kad žmonės vis labiau vertina savo emocinę būseną ir įsivertina ar šiandien dirbamas darbas yra ta mėgstama veikla, kuri žmogų džiugina ir kurioje norisi tobulėti“, – sako A. Trimonytė.

Daugiau nei dvejus metus trukęs projektas „Zarasų interneto prekybos tinklas“, kitaip dar vadintas „nuo HOBIO prie VERSLO“ buvo būtent apie mėgstamą veiklą, kuria nori užsiimti jauno verslo subjektai. Nors naivu būtų tikėtis, jog dauguma dalyvių sėkmingai imsis savo hobį paversti verslu, tačiau turime pasidžiaugti, kad projekto veiklos skatino dalyvius apie tai rimtai pamąstyti, įvertinti tokią galimybę ir pabandyti.

Įgyvendinto projekto tikslas – pagerinti Zarasų miesto bendruomenės narių padėtį darbo rinkoje. Projekto dalyviai: naujai (tačiau ne seniau kaip prieš 2 metus) įkurti verslai. Tiesiogiai į projekto veiklas buvo įtraukta 29 jauno verslo atstovai, su kuriais pasirašyti susitarimai dėl dalyvavimo projekte. Kiekvienas projekto dalyvis pagal poreikį projekte galėjo gauti verslo pradžiai svarbias žinias, dalyvaudamas profesionaliuose FACEBOOK, INSTAGRAM ir GOOGLE paskyrų administravimo mokymuose, grupinėse diskusijose reikiamai informacijai bei individualiose konsultacijose. Džiaugiamės jog projekto metu gimė naujos idėjos ir smulkūs jauni verslininkai, vieni ryškesnių kuriuos turbūt jau matėte viešoje erdvėje – Vaiko laikas – tai nuotaikingos edukacijos vaikams. Pasižiūrėkite: https://www.facebook.com/vaikolaikas.

Dėkojame visiems projekto dalyviams už aktyvų įsitraukimą, prasmingas diskusijas. Linkime iš „jauno verslo“ tapti vis didesniu ir visuomet ieškoti galimybių, nes randa tas, kuris ieško. Svarbiausias akcentas sėkmingame versle – kad vykdoma veikla būtų mėgstama ir teiktų džiaugsmą, tuomet visos kliūtys – įveikiamos.

Bendra įgyvendinto projekto vertė – 34 546,63 Eur, iš kurių, ES fondų lėšos ir LR Valstybės biudžeto lėšos sudaro 72,5 proc., Zarasų rajono savivaldybės lėšos sudaro 19,57 proc., pareiškėjo lėšos 7,93 proc. (nuo bendros projekto vertės).

Projektas „Zarasų interneto prekybos tinklas“ (projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0523) prisidėjo prie Zarasų miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m. įgyvendinimo bei gerino Zarasų miesto bendruomenės narių padėtį darbo rinkoje. Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo, LR Valstybės biudžeto lėšų bei Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Projektą inicijavo MB „Du skoniai“, projektą įgyvendino VšĮ „Sprendimų centras“.

VšĮ „Sprendimų centras“ direktorė
Aurelija Trimonytė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite