ORGANIZUOJAMAS TRADICINIS ŽIEMOS RENGINYS – RISTŪNŲ ŽIRGŲ LENKTYNĖS „SARTAI 2024

0
693

Zarasų rajono savivaldybė ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija apjungė pajėgas siekiant organizuoti tradicinį žiemos renginį – ristūnų žirgų varžybas „Sartai24“ Dusetose. Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė siekė, kad tradiciškai pirmąjį vasario šeštadienį, 2024 metų vasario 3-ąją, renginio lankytojai galėtų stebėti visų taip laukiamą programą: sportinių ristūnų žirgų varžybas, profesionalių meno kolektyvų koncertus, Aukštaitijos regiono folklorinių kolektyvų pasirodymus, prekybos ir pramogų mugę.

Žirgų sporto programa rūpinsis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. Žiemos renginio kultūrinę programą organizuoja du Zarasų rajono savivaldybės kultūros centrai: Kultūros centras Dusetų dailės galerija ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras. Renginio infrastruktūra patikėta rūpintis Zarasų rajono savivaldybės administracijai.

Kultūrinėje programoje matysime Aukštaitijos regiono geriausias kapelas ir folkloro kolektyvus, profesionalius meno kolektyvus, ilgus metus „Sartų“ renginyje dirbančius vedėjus. Koncertuos mūsų kraštiečių muzikos grupė „Sadūnai“, „Sartų“ draugai – grupė „Jonis“, grupė „Kitava“. Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje veiks paroda „Žirgas mene“, o vakare koncertuos „Baltos varnos“ su grupe.

Į 2024 m. „Sartų“ mugę kviečiame registruotis sertifikuotos tautodailės meistrus, sertifikuoto kulinarinio paveldo atstovus, prekybininkus rankų darbo bei ūkininkų gaminiais. Siekiame, kad lankytojai turėtų galimybę įsigyti aukštos kokybės gaminių bei sudaryti sąlygas mugėje dalyvauti tradicijas puoselėjantiems kūrėjams.

Informaciją apie renginį nuolat atnaujinsime.

Informacija renginio „Sartai‘24“ mugės dalyviams:

Registracija į mugę sertifikuotos tautodailės ir sertifikuoto kulinarinio paveldo atstovams:

Kultūros centras Dusetų dailės galerija – tel. +370 385 568 78, mob. tel.: +370 612 33086, el. paštu: dusetu.galerija@gmail.com.

Registracija į mugę rankų darbo gaminiais, ūkininkų gaminiais, kepiniais:

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Dusetų seniūnija – tel.: 370 385 565 66, el. paštu: dusetos@zarasai.lt.

Registracija į mugę dėl prekybos karštu maistu ir gėrimais:

Karlen Grdiljanc el. paštu karlen.grdiljanc@zarasai.lt, tel.: +370 670 844 07.

Mugės schema bus paskelbta netrukus.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite