ORGANIZUOJAMAS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ŽELDYNŲ IR ŽELDINIŲ APSAUGOS, PRIEŽIŪROS IR TVARKYMO KOMISIJOS POSĖDIS

0
61

Informuojame, kad 2024 m. birželio 26 d. 15:00 val., Zarasų rajono savivaldybės administracinio pastato mažojoje salėje vyks Zarasų rajono savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijos posėdis.

Darbotvarkės klausimas – Dėl „Šaligatvių, esančių Šiaulių g. (tarp Sėlių a. ir Vilniaus g.), Zarasų m., Zarasų r. sav. paprastojo remonto aprašas“ projekte numatytų šalintinų želdinių.

Komisijos posėdis yra viešas, todėl komisijos posėdžiuose norintys dalyvauti asmenys turi iš anksto, ne vėliau kaip likus 1 dienai iki posėdžio, raštu pranešti apie dalyvavimą, nurodydami, kurį darbotvarkės klausimą svarstant nori dalyvauti, ir pateikti kontaktinį telefono numerį.

Informaciją apie dalyvavimą teikti el. paštu – eugenija.keturkaite@zarasai.lt.

Informaciją parengė Zarasų rajono savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijos sekretorė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite