PADĖKA SENIŪNAMS UŽ JŲ DARBĄ SENIŪNIJOSE

5
172

Nuo šių metų gegužės 1 dienos prasidėjo naujas etapas Zarasų rajone – vietoje 10 seniūnijų yra 5 seniūnijos. Šie pokyčiai įvyko pagal Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2023 m. lapkričio 30 d. sprendimą Nr. T-231 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo (keitimo) plano patvirtinimo“.

Prieš įsigaliojant naujoms seniūnijų riboms, Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė su komanda suorganizavo seniūnams padėkos pietus už jų ilgametį darbą. Dalyvavo seniūnijų seniūnai: Jonas Šileikis, Valdas Utka, Darius Steponavičius, Algirdas Lekaveckas, Arvidas Saulius, Vygirdas Žalkauskas, Gintautas Altanas, Renius Kisielius ir Stanislovas Stankevičius.

Pietų metu seniūnai buvo supažindinti su konkursą laimėjusia Zarasų seniūnijos seniūne Aurelija Vaitoniene.

Merė Nijolė Guobienė pietų metu nuoširdžiai dėkojo seniūnams už jų darbą Zarasų rajono labui, gilinimąsi į gyventojų problemas ir jų sprendimus, už rūpinimąsi kiekvienu gyventoju ir dalyvavimą bendruomenių veikloje.

„Džiaugiuosi, kad po seniūnijų ribų keitimo visi buvę seniūnai lieka dirbti seniūnijose – šie žmonės, kurie geriausiai pažįsta rajono gyventojus, ir toliau dirbs miesteliuose ir kaimeliuose, o gyventojai, kurie jais pasitiki, ir toliau galės kreiptis į juos pagalbos. Jie lieka dirbti seniūnų pavaduotojais ar vyriausiasiais specialistais ir toliau atstovaus savo bendruomenėms savivaldoje“ – kalbėjo merė.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

5 KOMENTARAI

  1. Kokie čia priekaištai dėl nuotraukos. Juk svarbiausia ,,valdžia,,. Jų nevalia užgošti. Kaip gi be jų. O kažkodėl tai buvusios miesto seniūnės nepaliko pavaduotoja ar vyriausiąja specialiste. Neparanki buvo? Bet laikas viską sudėlios į vietas.

  2. Kaista čia matematika gaunasi – seniūnijų yra 5, o pietavo 10 seniūnų. Tikras džiaugsmas mokesčių mokėtojams. Suprantu, kad nemokami pietūs nesimėto, bet gal jau galima būtų pagaliau užbaigti tas savivaldybininkų baliuškas ir eiti ką nors dirbti?

  3. Ministrą Narkevičių liberalai ir konservatoriai apie pusė metų kalė už kotletą. O čia 10 kotletų, dar merė valdišką kotletą suvalgė ir dar keletas pribuišelių, apvali sumelė gautųsi. Fb puslapis SĖLIŲ AIKŠTĖ galėtų pasidomėti ir pradėti demoskavimo akciją. Jeigu negalima valdiško kotleto naraškevičiuis valgyti, tai kodėl gali už mokesčių mokėtojų pinigus sodintis seniūnai ir savivaldybės aparatčikai.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite