PALIKTI ŠIUKŠLES ŠALIA KONTEINERIŲ – DRAUDŽIAMA

0
60

Palikti atliekas šalia konteinerių yra draudžiama visais atvejais, net jei konteineriai yra perpildyti.

Gyventojams privalu šalinant atliekas pasirūpinti, kad jos užimtų kuo mažiau vietos – taigi, pavyzdžiui, kartoninių pakuočių ir dėžių atveju jas reikėtų sulankstyti ar susmulkinti. Jei dėl atliekų dydžio ar kiekio jų neįmanoma sutalpinti į konteinerį, gyventojai turėtų naudotis didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėmis. Jose pakuočių atliekos priimamos nemokamai.

Visi norime gyventi gražioje aplinkoje, tai dėl to reikia pasistengti. Niekas už mus nesukurs gražios aplinkos. Tikrai niekam rankos nenukris, jeigu šiukšles įmes į konteinerį, o ne padės šalia. Be to, būtina fotografuoti įvairias dėžes, ant kurių yra savininko vardas ir pavardė bei adresas arba pastebėjus asmenis netinkamai atsikratančius atliekomis, juos įspėti, o esant galimybei – užfiksuoti daromą pažeidimą (nufilmuoti ar nufotografuoti pažeidimą bei jį padariusį asmenį) ir visą informaciją perduoti Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriui (tel. +370 385 30 761; el. paštas: viesoji.tvarka@zarasai.lt).Galbūt žmonės susimąstys, kai patys pamatys savo šiukšles ir bus sugėdinti viešai.

Gyventojai turi būti suinteresuoti, kad jų gyvenamoji aplinka nebūtų užteršta šiukšlėmis. Tuo metu Savivaldybė siekia užtikrinti, kad konteinerių aptarnavimas būtų pakankamas ir laiku, kad perpildymo atvejų nepasitaikytų.

Už prie konteinerių paliktas atliekas gyventojai gali būti baudžiami baudomis iki 140 eurų, o padarius pažeidimą pakartotinai – iki 600 eurų.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite