PAREIGŪNAI KONTROLIUOS VAIRUOTOJŲ BLAIVUMĄ IR UŽTIKRINS VIEŠĄJĄ TVARKĄ

2
110

Prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemones kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje, per ilgąjį šv. Velykų savaitgalį, bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai dirbs viešuoju, neviešuoju ar mišriuoju patruliavimo būdu. Bus skirta tiek policijos pajėgų, kiek būtina užtikrinti ne tik eismo saugumą, bet ir viešąją tvarką,  rimtį. 

Kovo 28–30 dienomis visoje Lietuvoje vyksta transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai.
Balandžio 1–3 dienomis taip pat vyks transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai. Ši priemonė inicijuota Europos kelių policijos tinklo ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) ir vyksta ne vienoje šalyje. 


Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų policines prevencines priemones vykdys Vilniaus mieste ir rajone: Švenčionyse, Šalčininkuose, Elektrėnuose,  Ukmergėje, Trakuose. 

Apskričių vyriausieji policijos komisariatai savo prižiūrimose teritorijose gali organizuoti ir kitas papildomas priemones. 


Primename, kad nuo kovo 31 d. keičiasi leistinas važiavimo greitis automagistralėse ir greitkeliuose 
Kelių eismo taisyklėse yra nurodyta, kad vasaros sezoną – balandžio–spalio mėnesiais – keičiasi didžiausias leistinas važiavimo greitis. Automagistralėse lengvųjų automobilių ir krovininių automobilių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė negu 3,5 t, motociklų ir triračių vairuotojai gali važiuoti ne didesniu negu 130 km/h greičiu, greitkeliuose ne didesniu negu 120 km/h greičiu, keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu negu 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu negu 70 km/h greičiu. 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

  1. Jau matėm kaip Zarasų policija viešąją tvarką užtikrinta – visas Nikajaus pažintinis takas nuvandalintas, išlaužyti ir į upę sumesti informaciniai stendai, nugriautas ir kažkur nudaigotas vabalų viešbutis. Va tokios Šv. Velykos pas mus.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite