PARENGTAS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE ESANČIŲ VALSTYBINĖS REIKŠMĖS KELIŲ APSAUGOS ZONŲ PLANAS

11
90

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymu 2019 m. birželio 6 d. Nr. XIII-2166  ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2020 m. rugsėjo 08 d. įsakymu Nr. 3-511 patvirtintu Aerodromo, kelių, geležinkelio kelių ir jų įrenginių, geležinkelio želdinių, viešųjų ryšių tinklų elektroninių ryšių infrastruktūros apsaugos zonų planų, žemėlapių ir (ar) schemų rengimo (nerengiant teritorijų planavimo dokumento ar žemės valdos projekto) ir tvirtinimo tvarkos aprašu, yra parengtas ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministrui pateiktas tvirtinti Valstybinės reikšmės kelių apsaugos zonų nustatymo planas Zarasų rajono savivaldybėje (toliau – Planas).

Plano iniciatorius ir rengėjas – AB Lietuvos automobilių kelių direkcija, J. Basanavičiaus g. 36, Vilnius LT-03109, tel. +370 5 232 96 00, el. paštas lakd@lakd.lt, interneto svetainė www.lakd.lt.

Plano objektas ir tikslas – parengti Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje esančių valstybinės reikšmės kelių apsaugos zonų planą (nerengiant teritorijų planavimo dokumento ar žemės valdos projekto) bei nustatyti ir registruoti teritorijas, kuriose yra taikomos specialiosios žemės naudojimo sąlygos.

Susipažinti su parengto ir pateikto tvirtinti Plano sprendiniais bei Plano tvirtinimo įsakymo projektu galima – LR Susisiekimo ministerijos tinklapyje.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

11 KOMENTARAI

  1. Rekonstravus kelią Salakas-Daugailiai,jis buvo išplatintas. Dabar nustatytos naujos kelio apsaugos zonos,kurios yra nuo kelio briaunos 20 metrų. Taigi, ūkininkų žemės,kurios driekasi palei kelią, dar sumažėja. Jos neišperkamos,o tiesiog nacionalizuojamos. Visa tai palaimina rajono atsakingi asmenys. Kam dirba rajono valdžia? Ką ji atstovauja? Galimai,savo interesus.

  2. Taip, išrinkome. Deja,naujai išrinktieji negeba pakeisti dar uoliai tarnaujančių buvusiems ” specialistų”, kurie pasirašo viską,kas jiems paduodama. Jie buvo įpratę daryti,kas jiems naudinga. Daugeliui tarybos narių žmonių atstovavimas irgi nerūpi,nes jų atlyginimas nuo to nepriklauso.
    Čia pasigendame normaliai dirbančios audito tarnybos,kuri atsakingai nežiūri į tokių ” specialistų” veiksmus. Viena( buvusi) valdžia pasirašo medžių kirtimus regioniniame parke, kita ( esama) palaimina savo parašais naujas apsaugos zonas į ūkininkų sklypus. ” Garsusis” vyr. inžinierius,kuris dalyvauja šiose aferose, pasiūlo dargi patiems už savo lėšas pasidaryti įvažiavimus į sklypus,kurie buvo sunaikinti.

  3. Nenuostabu,kad nei vyr. inžinierius, nei audito ir kontrolės tarnyba nedirba rajono žmonėms. Labai įdomią medžiagą Zarasu krašto istorijos skyriuje paskelbė R. Keršys.” Kažkur apie 1990m.buvo atlikti biolokacijos tyrimai, kurie parodė,kad Zarasuose yra aktyvūs žemės kosmoso taškai. Portalas į kosmosą!?. Vienas ten, kur savivaldybė.
    Taigi, galimai, jeigu galima tuo tikėti, tai tie,kurie pasirašinėja dokumentus , pažeidžiančius žmonių teisę į privačią nuosavybę, dirba” kosmosui”, o atlyginimus gauna iš mokesčių mokėtojų pinigų. Galimai,jau laikas atsisakyti” kosmonautų ” paslaugų.

  4. Teisingai, vyr.inzinierius” kosmonautas” ir negali suprasti,kad reikalingi įvažiavimai į sklypus, todėl ir pasirašo tokius projektus. Juk kosmonautams svarbu ,kad būtų,kur nusileisti. Taigi,ir pasirašė,kad kelio apsauginės zonos būtų 20 metrų ūkininkų žemėse…

  5. Paklausiau Danutės minimo „kosmonauto”, tai koks savivaldybės bendro naudojimo kelio palei Nikają iki savivaldybei būtino privažiavimo prie jos objekto,na ir į sodybas statusas, tai net nemirktelėjęs atsakė,taigi privatus, buvusio mero(vice-) tėvų.Iliuzionistai- kosmonautai, taigi ir kontrolieriai, ir net nematę to kelio, būklės vertintojai-„specialistai”…O dbr be juoko ir ironijos: kas prisimena prieš gal 30 ar daugiau metų lankėsi KC garsus ekstrasensas, berods Kazlauskas , pasakojo ir visus migdė. Kas miegojo,kas blaškėsi,man buvo smalsu, stebėjau..Kai visus pažadino ir baigėsi seansas, jo paklausiau,kodėl neužhipnotizavo ir t.t. Paklausiau, ar yra Zarasuose neigiamos energijos taškų, nes apie tai irgi buvo temoje…Atsakė,kad vaikščiojęs pusdienį ir pirmiausia paminėjo vietą,kur dbr savivaldybė (o juk ten būta kalėjimo ir daug ,daug skausmo,ir neteisybės),kad..ir t.t.Dar minėjo taškus, bet ne mano reikalas juos garsinti, o ir primiršau.Šią vietą įvardino ir Ramūnas kosmiškai svarbią. Vėliau atvykusi žiniuonė iš Rusijos paminėjo tą pačią aplinką.Gal dėl to tam pastate buvusios valdžios skaudinantys ir žeminantys žmones sprendimai aidu dabartin,nes specialistai (kai kurie) tie patys ir tęsia pradėtus ar naujai sumanytus darbus:ligoninė, įmonių mažinimas,nesiskaitymas su gyventojais.TAI dėl jų naujai valdančiųjų negarbei ir kritikai.

  6. Visi kelių nurašymai ir kelių vogimai iš privačių sklypų buvo daromi pagal užsakymus. Tą darė korumpuoti biurokratai,kurie ir dabar sėdi savivaldybėje.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite