PARTNERIŲ ATRANKOS KONKURSAS TEIKTI INTEGRALIOS PAGALBOS PASLAUGAS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE

0
8
mfoto w105

Konkurso tikslas – integralios pagalbos paslaugų teikimas vaikams su negalia, suaugusiems asmenims su negalia, senyvo amžiaus asmenims teikimas ir plėtra Zarasų rajono savivaldybėje.

Projektų paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis Integralios pagalbos plėtros 2022–2029 metų veiksmų planu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2022 m. rugpjūčio 24 d. įsakymu Nr. A1-552 ,,Dėl integralios pagalbos plėtros 2022–2029 metų veiksmų plano patvirtinimo“ ir Projekto ,,Integralios pagalbos plėtra Zarasų rajono savivaldybėje“ partnerių atrankos aprašu, patvirtintu Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. lapkričio 7 d. įsakymu Nr. I(6.6 E)-625 „Dėl Integralios pagalbos projekto partnerių atrankos Zarasų rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“.
 
Projektas įgyvendinamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.
 
Projektų paraiškos teikiamos nuo 2022 m. lapkričio 8 d. iki 2022 m. lapkričio 18 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijai elektroniniu paštu info@zarasai.lt.
 
Konsultacijas pareiškėjams apie konkursą teikia Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Valerija Ragėnienė, tel. (8 385) 30738, el. p. valerija.rageniene@zarasai.lt. Informacija pareiškėjams teikiama iki paskutinės paraiškų pateikimo darbo dienos Lietuvos Respublikos laiku.
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija
Priedai

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite