PASAULINĖS GYVŪNIJOS DIENOS MINĖJIMAS – SPALIO 4 D.

0
166

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) Pasaulinės gyvūnų dienos proga kasmet apdovanoja ir pareiškia padėkas žmonėms, aktyviai prisidedantiems ir dalyvaujantiems sprendžiant gyvūnų gerovės ir globos problemas. Už švietėjišką veiklą gyvūnų gerovės ir apsaugos klausimais, originalius sumanymus ugdant mokyklos bendruomenės pagarbą ir atjautą gyvūnams, ženklu „Sekime Šv. Pranciškaus pavyzdžiu“.

Pranciškus Asyžietis apie 1182 m. gimė Asyžiuje, Italijoje. Pasaulis žino Pranciškų Asyžietį kaip poetą, visuomenės veikėją, gamtos mylėtoją, kuris žavėjosi žvaigždžių spindėjimu, kalnais, slėniais ir gyvūnijos grožiu. Pasak istorijos šaltinių, Pranciškus suprato gyvūnus, mokėjo paukščių kalbą, buvo prisijaukinęs vilką.

Visuomenėje paplitusi nuomonė, kad žmogaus sąmoningumą parodo tai, kaip jis elgiasi su gyvūnais. Gyvūnų gerovė – viena prioritetinių sričių ir Europos Sąjungos veterinarijoje.

Utenoje 2023 m. spalio 4 d. bus pasaulinės gyvūnų dienos minėjimas „Ištiesk ranką, ne grandinę“. VMVT Utenos departamento Zarasų skyrius vyks į Uteną dalyvauti edukacijoje vaikams ir suaugusiems „Mano šuo“, kurioje bus galima susipažinti su šuniuku Perla. Renginys vyks Vyžuonų pagrindinėje mokykloje, Šilo g. 6, Vyžuonų sen., Utenos r. Renginio pradžia 10.00 val.

Renginys Facebook platformoje: https://fb.me/e/18awCOqLj

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos

Utenos departamento Zarasų skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite