PASIBAIGUS ANGLŲ KALBOS KURSAMS TIKIMASI JŲ TĘSINIO

0
19
DSC03967 2

Zarasų viešojoje bibliotekoje jau daug metų suaugusiems bendruomenės nariams buvo vykdomi anglų kalbos mokymai pradedančiųjų (beginner) lygmenyje. Apklausus gyventojus, lankiusius mokymus, prieita išvados, kad atsirado poreikis gilinti įgytas žinias. Todėl parengta paraiška „Anglų kalbos kursai“ Zarasų savivaldybės Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymo programai. Šio projekto tikslas – sudaryti sąlygas Zarasų viešojoje bibliotekoje suaugusiems žmonėms tobulinti anglų kalbos įgūdžius. Projekte numatyti anglų kalbos mokymai pažengusiųjų (Emelentary) lygmenyje.

Buvo tikimasi, kad baigus šį kursą mokymų dalyviai mokės: palaikyti pokalbį kasdieninėmis temomis: kelionių patirtis, bendravimas internetu, socialiniai tinklai, laisvalaikis, kultūriniai renginiai, bendruomenių veikla, gamta ir aplinka – dar labiau praplės savo žodyną, skaitys ir supras lengvus tekstus, išmoks tinkamai naudoti gramatines struktūras.

Anglų kalbos mokymus vedė mokytoja Anna Puzhene. Penkiolika kursų dalyvių 40 valandų mokėsi pagal numatytą programą ir atliko praktines užduotis. Kad kursai pasiteisino išsiaiškinta atlikus dalyvių apklausą – 40% apklausos dalyvių atsakė, kad anglų kalbos kursų metu įgytos žinios leidžia daug savarankiškiau bendrauti anglų kalba ir puikiai galės įgytas žinias pritaikyti bendraujant. Pagerino anglų kalbos žinias – 80% apklausos dalyvių ir galės pritaikyti įgytas žinias bendraujant. Dalyviai pageidautų ateityje pratęsti anglų kalbos kursus.

Zarasų viešosios bibliotekos programą „Anglų kalbos kursai“ rėmė Zarasų rajono savivaldybė.

Stanislova BIKULČIŪTĖ,
Zarasų viešosios bibliotekos vyresn. metodininkė
nuotrauka autorės

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite