PASIKEITĖ RAŠTŲ, PRAŠYMŲ, SKUNDŲ, PASIŪLYMŲ PATEIKIMO TVARKA ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOJE

0
35
min news zrs 875 projektavimas 3736 s200x84

Zarasų rajono savivaldybės administracijoje nuo 2018 m. lapkričio mėnesio piliečiai, kiti asmenys, ūkio subjektai dokumentus (raštus, prašymus, pareiškimus, skundus, pasiūlymus), adresuotus Savivaldybės tarybai, tarybos sudarytoms komisijoms, merui, administracijos direktoriui, padaliniams, gali teikti ne tik „vieno langelio“ principu dirbančiam Savivaldybės administracijos specialistui (Sėlių a. 22, 105 kabinetas, 32110 Zarasai), specialistams administracijos padaliniuose, bet ir seniūnijose raštvedžiams. Piliečiams, ūkio subjektams suteikta galimybė patogiau, pigiau pateikti dokumentus nevykstant į Zarasus.

Kviečiame pasinaudoti siūloma paslauga.

Dokumentų valdymo skyriaus informacija

Zarasų rajono savivaldybės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite