PASIRAŠYTA PROJEKTO „PĖSČIŲJŲ IR DVIRAČIŲ TAKŲ PLĖTRA GRIEŽTO EŽERO PAKRANTĖJE NUO VYTAUTO GATVĖS IKI GRIEŽTO GATVĖS“ FINANSAVIMO SUTARTIS

0
18
es8

Zarasų rajono savivaldybės administracija pradeda įgyvendinti projektą Nr. 04.5.1-TID-R-516-91-0002 „Pėsčiųjų ir dviračių takų plėtra Griežto ežero pakrantėje nuo Vytauto gatvės iki Griežto gatvės“ (toliau – Projektas). Projektas bus įgyvendinamas vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės administracijos ir VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros 2018 m. lapkričio 26 d. pasirašyta finansavimo sutartimi, kuria Projektui skiriama iki 71 285,00 Eur. Bendra Projekto vertė – 124 765,98 Eur.

Planuojamo įgyvendinti Projekto tikslas – prisidėti gerinant Zarasų miesto gyventojų susisiekimo sąlygas, didinant gyventojų mobilumą ir mažinant aplinkos taršą.

Projekto metu bus įrengtas naujas pėsčiųjų-dviračių takas miesto dalyje, kuri nebuvo pritaikyta susisiekimui. Šis takas sujungs Vytauto ir Griežto gatves ir bus bendros dviračių takų infrastruktūros, kuri numatyta dviračių takų infrastruktūros specialiajame plane, dalis. Naujasis takas pagerins Zarasų miesto susisiekimo tinklą, praplės gyventojų mobilumo galimybes renkantis sveikatai naudingesnius judėjimo būdus, tuo pačiu bus prisidedama prie aplinkos taršos mažinimo.

Planuojamo įrengti tako ilgis – 0,552 km.

Projekto tikslinės grupės yra Zarasų miesto ir rajono gyventojai, taip pat miesto lankytojai, kurių pagrindinis poreikis – geras ir saugus susisiekimas.

Numatoma Projekto veiklų pabaiga – 2019-12-31. Rangos darbų viešasis pirkimas jau įvyko, sutartis sudaryta su UAB „Zarasų automobilių keliai”.

Projektas „Pėsčiųjų ir dviračių takų plėtra Griežto ežero pakrantėje nuo Vytauto gatvės iki Griežto gatvės“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ Nr. 04.5.1-TID-R-516 priemonę „Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcija ir plėtra“.

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo
www.esinvesticijos.lt

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite