„PASIVAŽINĖJIMAS“, KURĮ ILGAI PRISIMINSI

0
38
audi

Zarasietis A.B. viena vakarą sėdo į automobilį „AUDI A4 AVANT“ ir išvažiavo. Vyras buvo neblaivus, automobilis priklauso ne jam. Šios automašinos savininkas  J. S. 

Girtas ir svetimu automobiliu zarasietis  nuvažiavo netoli. Turmanto gatvėje jį sustabdė policijos pareigūnai. Reikėjo vyrui pūsti į alkotesterį, kuris nieko džiuginančio vairuotojui neparodė. Paskui tikrino ir vairuotojo kraują. Valstybinės teismo medicinos tarnybos Toksikologijos laboratorijos specialisto išvada irgi didelio džiaugsmo nepadovanojo.  A.B. kraujyje nustatyta mažiausia koncentracija 1,55  promilių  etilo alkoholio. Gal būtų nors vienos-kitos  taurelės negėręs,  teisinės pasekmės būtų, bet tik žymiai švelnesnės. Tektų atsakyti tik administracine tvarka. 

O su tokiais rezultatais tik į teisėsaugos institucijas reikia keliauti. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o vėliau teko ir teisme pabuvoti. 

Zarasų rajono apylinkės teismo teisėjas Vladimiras Kurasovas išnagrinėjo prokuroro pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir nusprendė A. B. paskirti galutinę bausmę – 376,60 eurų  baudą. 

Tačiau tai ne viskas.   Uždrausta  A. B. naudotis teise vairuoti kelių transporto priemones ar ją įgyti 2 metų terminui.  Iš  A. B. valstybės naudai konfiskuotas nusikalstamos veikos padarymo įrankio ekvivalentas pinigais – 1840 eurų.  

Nelinksmas ir ilgam įsimintintas „pasivažinėjimas“, kurio pirmoji išvada – gerti reikia mažiau. O dar geležinė ir nenuginčijama tiesa – išgėrus prie automobilio nesiartinti. Tik tada nesipyksi su teisėtvarka. 

Jeronimas Butkus 

 

Zarasietis A.B. viena vakarą sėdo į automobilį „AUDI A4 AVANT“ ir išvažiavo. Vyras buvo neblaivus, automobilis priklauso ne jam. Šios automašinos savininkas  J. S.

Girtas ir svetimu automobiliu zarasietis  nuvažiavo netoli. Turmanto gatvėje jį sustabdė policijos pareigūnai. Reikėjo vyrui pūsti į alkotesterį, kuris nieko džiuginančio vairuotojui neparodė. Paskui tikrino ir vairuotojo kraują. Valstybinės teismo medicinos tarnybos Toksikologijos laboratorijos specialisto išvada irgi didelio džiaugsmo nepadovanojo.  A.B. kraujyje nustatyta mažiausia koncentracija 1,55  promilių  etilo alkoholio. Gal būtų nors vienos-kitos  taurelės negėręs,  teisinės pasekmės būtų, bet tik žymiai švelnesnės. Tektų atsakyti tik administracine tvarka.

            O su tokiais rezultatais tik į teisėsaugos institucijas reikia keliauti. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o vėliau teko ir teisme pabuvoti.

Zarasų rajono apylinkės teismo teisėjas Vladimiras Kurasovas išnagrinėjo prokuroro pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir nusprendė A. B. paskirti galutinę bausmę – 376,60 eurų  baudą.

Tačiau tai ne viskas.   Uždrausta  A. B. naudotis teise vairuoti kelių transporto priemones ar ją įgyti 2 metų terminui.  Iš  A. B. valstybės naudai konfiskuotas nusikalstamos veikos padarymo įrankio ekvivalentas pinigais – 1840 eurų.  

Nelinksmas ir ilgam įsimintintas „pasivažinėjimas“, kurio pirmoji išvada – gerti reikia mažiau. O dar geležinė ir nenuginčijama tiesa – išgėrus prie automobilio nesiartinti. Tik tada nesipyksi su teisėtvarka.

Jeronimas Butkus 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite