PLANUOJAMI VYKDYTI ŽELDINIŲ IR ŽELDYNŲ PRIEŽIŪROS DARBAI

10
163

2024 m. vasario pabaigoje iki kovo vidurio yra numatyti želdinių ir želdynų priežiūros darbai, kurių metu bus atliekami krūmų ir atžalų valymo, sausuolių šalinimo darbai bei sanitarinis medžių genėjimas, siekiant pagerinti medžių būklę.

Pirmieji tvarkymo darbai prasidės vietose, kurios yra dažnai matomos, pravažiuojamos – įvažiavimai į miestą, Zaraso ežero pakrantės Didžiojoje saloje, pakelės prie pagrindinių kelių.

Darbai bus vykdomi iki kovo 15 d. dėl paukščių perėjimo (populiacijos) saugojimo ir pratęsiami nuo rugpjūčio 1 d.

Jeigu vykdant priežiūros darbus bus pastebėti sergantys medžiai arba puviniai, informacija bus perduota Zarasų rajono savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijai, kad įvertintų medžių būklę ir nuspręstų tolimesnę medžių priežiūros darbų eigą.

Teritorijos, kuriose bus atliekami darbai:

Plotai magistralinio A6 kelio šalikelėje Zarasų mieste kitoje kelio pusėje prieš parduotuvę „IKI“, prie degalinės „BALTIC PETROLEUM“, kitoje kelio pusėje prieš parduotuvę „NORFA“, Sėlių aikštėje, šalia įvažiavimų į Lietuvos Respubliką iš Latvijos Respublikos, Kauno g. viaduko šalikelės Zaraso ir Zarasaičio ežerų pakrantėse, įvažiavimas į miestą iš Rokiškio pusės Šaltupės gatvėje, Zarasų kempingo teritorijoje.

Tvarkymo darbai Didžiojoje saloje ir jos prieigose bus atliekami remiantis 2020 metais VšĮ „Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas“ parengto projekto „Vandens telkinių Latvijoje ir Lietuvoje ekologinių sąlygų pagerinimas“ pasiūlymais.

Želdynų ir želdinių priežiūra – periodiškai atliekami darbai, kuriais siekiama želdyne palaikyti ir (ar) pagerinti želdinių būklę, kad želdynas geriausiai atitiktų savo paskirtį, taip pat palaikyti ir (ar) pagerinti pavienių želdinių tinkamą dendrologinę (ekologinę) būklę.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

10 KOMENTARAI

  1. Straipsnelyje nėra jokios informacijos, kokia bus viso šito banketo kaina mokesčių mokėtojams. Suprantama, kad savivaldybininkams tai niekingi keliasdešimt tūkstančių, apie kuriuos net neverta užsiminti komunikuojant gyventojams jų mėgstamiausiomis temomis.

  2. pavasariop numatyti želdinių ir želdynų priežiūros darbai. Ir savaime suprantama, kad tai kažkiek kainuos. O kas gi nekainuoja? Nebent eilinis pamurmėjimas ant valdžios. Bet tai jau mėgėjų reikalas. Ir dar: koks skirtumas, kokia firma atliks darbus.

  3. Galimai,turite įkūrę ” Labdaros įmonę”, galite pasiūlyti nemokamą paslaugą, tada bus sutaupyti pinigai. Teikite pasiūlymą vadovams,tada nereikės domėtis,kas tą darbą atliks ir už kiek.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite