PO LIETUVĄ KELIAUJA NEMOKAMA GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ STOVYKLA „VORATINKLIS“

0
38
Voratinklis 2017 06 05 10

Gyvenimo įgūdžių stovykla „Voratinklis“ tęsia savo kelionę po Rytų Lietuvą ir rengia atostogaujantiems moksleiviams smagius edukacinius užsiėmimus – kviečia juos kurti, žaisti, sportuoti, diskutuoti.

2017 m. birželio ir liepos mėnesiais „Voratinklio“ komanda su pilnu autobusiuku įvairių priemonių planuoja aplankyti 12 vietovių –Eišiškes, Butrimonis, Kalesnikus, Obelius, Zarasus, Dūkštą, Švenčionėlius, Švenčionis, Maišiagalą, Šalčininkus, Pabradę, Visaginą – kiekvienoje jų apsistodama 3 dienoms.

„Visi vaikai turi teisę į kokybišką vasaros atostogų edukaciją, o kiekvieno atsakingo suaugusiojo pareiga – prisidėti prie to, kad ši vaikų teisė būtų realizuota, – pastebi Vilma Smaliukienė, „Voratinklio“ organizatorė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Projektų skyriaus vadovė. – Galime padėti vaikams suprasti, jog pasaulis įvairus ir spalvingas, pilnas galimybių jaunam žmogui augti, tobulėti, išbandyti ir mokytis“.

„Voratinklis“ suteikia daugybę progų moksleiviams geriau save pažinti ir ugdytis naujų įgūdžių – tapti savarankiškais, pasitikinčiais savimi, aktyviai veikiančiais bendruomenėje. Keliaujančios stovyklos programoje – susipažinimo ir komandos formavimo užduotys, sportinės rungtys, kūrybinės dirbtuvės, susitikimai ir diskusijos su žymiais regiono žmonėmis, filmų peržiūros ir aptarimai, taip pat gausybė praktinių užsiėmimų apie pasirenkamus prioritetus ir priimamus sprendimus bei jų sąsajas su pasiektais rezultatais. Visa stovyklos pramoga – atvira ir nemokama.

Su vaikais dirba jauni, aktyvūs ir veržlūs vadovai, skirtingas patirtis turintys vadovai: keliautojai, teisininkai, verslininkai, psichologai, jaunimo renginių ir projektų koordinatoriai.

Kelionės maršrutas
Vasaros pradžia skirta Šalčininkų rajonui – jau aplankytos Eišiškių bei Butrimonių A. Krepštul gimnazijos.
Nuo birželio 8 d. iki 11 d „Voratinklis“ organizuos smagius ugdomuosius užsiėmimus apylinkių moksleiviams Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijoje.
Iki pirmojo vasaros mėnesio pabaigos keliaujanti gyvenimo įgūdžių stovykla aplankys dar šešis miestelius:
• birželio 12–14 d. įsikurs Rokiškio r. Obelių gimnazijoje,
• 15–17 d. – Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje,
• 18–20 d. – Ignalinos r. Dūkšto mokykloje,
• 21–23 d. – Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijoje,
• 26–28 d. – Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje.
Mėnesių sandūroje, birželio 29 d. – liepos 1 d. „Voratinklis apsistos Švenčionėlių progimnazijoje,
• liepos 3–5 d. Visagino vaikų kūrybos namuose,
• liepos 10–12 d. – Pabradės meno mokykloje.
Paskutinė „Voratinklio“ stotelė šią vasarą planuojama liepos 13–15 d. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje.

Keliaujančią gyvenimo įgūdžių stovyklą organizuoja:

• Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
• kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Švietimo mainų paramos fondu.

Stovykla „Voratinklis“ – Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos Už saugią Lietuvą dalis.

Daugiau informacijos:
http://lvjc.lt/voratinklis/
Lina Straukė – psichologė, LVJC projektų vadovė „Voratinklio“ organizatorė ir viena iš su vaikais dirbančių vadovių
Tel. 8 5 275 5322; El. p. Lina.Strauke@lvjc.lt; www.lvjc.lt
Vilma Smaliukienė – LVJC Neformaliojo švietimo projektų skyriaus vadovė, „Voratinklio“ organizatorė,
Tel. (8 5) 272 5015, 8 616 06910, El. p. vilma.smaliukiene@lvjc.lt

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite