POLICIJOS PAREIGŪNŲ SUSITIKIMAI SU ZARASŲ RAJONO GYVENTOJAIS

0
49
policija1 2

Š. m. balandžio 18–21 dienomis Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi Imbrado, Suvieko, Antazavės, Degučių, Dusetų, Salako, Turmanto ir Antalieptės seniūnijose, kur gyventojams pristatė 2016 m. veiklą Zarasų rajono savivaldybės aptarnaujamoje teritorijoje, teisės pažeidimų prevencijos, viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimo, nusikalstamų veikų atskleidimo bei tyrimo srityse. Susitikimų metu taip pat buvo pristatyti pokyčiai policijos sistemoje bei nauja Zarasų rajono policijos komisariato struktūra.

Susitikimuose su gyventojais dalyvavo Zarasų rajono policijos komisariato viršininkas Vitalis Kutkauskas, Veiklos skyriaus viršininkė Neringa Čiegienė, Reagavimo skyriaus viršininkas Andrejus Jančevskis, bendruomenės pareigūnė Rosita Gurskaja.

Zarasų rajono policijos komisariato viršininkas Vitalis Kutkauskas priminė, kad skatinant seniūnijų iniciatyvą telkti gyventojus kurti saugią aplinką, bendradarbiaujant su policija bei mažinant nusikalstamumą, Zarasų rajono policijos komisariatas nuo 2007 m. organizuoja konkursą „Saugiausia Zarasų rajono seniūnija“. Saugiausia 2016 m. Zarasų rajono seniūnija, atsižvelgiant į visus kriterijus, buvo išrinkta Antalieptės seniūnija. Antalieptės seniūnui susitikimo metu buvo įteikta pereinamoji taurė.

Už ilgametį, glaudų ir dalykišką bendradarbiavimą, svarų indėlį į saugios aplinkos kūrimą, Antalieptės seniūnijos seniūnui Arvidui Sauliui bei Salako seniūnijos seniūnui Reniui Kisieliui buvo įteiktos Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėkos.

Zarasų rajono policija nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems gyventojams.

Kontaktai, kuriais, esant reikalui, galima kreiptis į policijos pareigūnus:
112 – esant skubios pagalbos poreikiui.
8 677 24 189 – prevencijos klausimais kreiptis į bendruomenės pareigūnę Rositą Gurskają.
8 686 46 834 – dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų kreiptis į Veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Agnę Kruopę.
8 672 39 134 – esant neskubios pagalbos poreikiui galima kreiptis į Veiklos skyriaus viršininkę Neringą Čiegienę.
8 683 90 769 – esant neskubios pagalbos poreikiui galima kreiptis į Veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Mariną Augulienę, kuri koordinuoja veiklos teritorijoje dirbančių pareigūnų darbą.
8 686 31 931 – dėl renginių suderinimo ir reaguojančių pareigūnų darbo galima kreiptis į Reagavimo skyriaus viršininką Andrejų Jančevskį.
8 700 60 000 – šiuo telefonu prašome kreiptis dėl visų su migracija susijusių klausimų.
8 620 21 224 – Zarasų r. PK viršininkas Vitalis Kutkauskas.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Zarasų rajono policijos komisariato informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite