PRADEDAMAS BALSAVIMAS UŽ LABIAUSIAI PATINKANČIAS DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO PROJEKTO IDĖJAS!

1
82

Zarasų rajono savivaldybės administracijos inicijuojamas dalyvaujamasis biudžetas sulaukė nemažai vietos gyventojų dėmesio – gautos 7 projektų idėjos. Rajono Savivaldybės gyventojai galėjo teikti projektų idėjas, kurios skirtos gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti bei kurti.

Gautų projektų administracinio vertinimo išvados buvo teigiamos visoms projektų idėjoms, tačiau tolimesniame vertinimo etape, komisijos sprendimu, viena projekto idėja buvo atmesta, kadangi projekto idėjos įgyvendinimo biudžetas suplanuotas netinkamai. Taigi, gyventojų balsavimui teikiamos 6 projektų idėjos.

Dėmesio! Prašome pildant balsavimo formą nurodyti pilną vardą, pavardę, asmens kodą (nebus viešas), kitaip Jūsų balsas nebus registruojamas. Balsuoti gali Zarasų rajone gyvenamąją vietą deklaravę fiziniai asmenys ne jaunesni nei 18 metų.

Vienas gyventojas turi teisę balsuoti ne daugiau kaip už 2 projektų idėjas, balsavus kelis kartus, galioja paskutiniai balsai.

Minimalus balsų skaičius, kurį reikia surinkti tam, kad idėja būtų įgyvendinta – 25 balsai.

Susipažinti su  projektų idėjų pasiūlymais galite čia.


Balsuoti galite
čia.

Balsavimas vyks elektroniniu būdu 14 kalendorinių dienų nuo 2024 m. liepos 3 d. 10.00 val. iki 2024  m. liepos 17 d., 10:00 val.

Gyventojai balsuodami už jiems labiausiai patinkančias idėjas išrinks dvi iniciatyvas – nugalėtojas, kurias įgyvendins Zarasų rajono savivaldybės administracija, skirdama finansavimą.

Balsavimo klausimais konsultacijas teikia Ramunė Šileikienė, Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja, el. p. dalyvauk@zarasai.lt, tel. (8 385) 37144.

Vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto priemonės įgyvendinimo tvarkos aprašu, patvirtintu Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2024 m. vasario 15 d. sprendimu Nr. T-20 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto priemonės įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Tvarkos aprašas), 29 punktu, balsuojantis asmuo duoda sutikimą tvarkyti asmens duomenis. Šie duomenys viešai neskelbiami ir naudojami balsuojančiam asmeniui identifikuoti, patikrinti jo deklaruotą gyvenamąją vietą ir balsavimų skaičių. Asmens duomenys saugomi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo numatyta tvarka.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

1 KOMENTARAS

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite