PRADEDAMAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS „SOCIALINIO BŪSTO FONDO PLĖTRA ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE (II ETAPAS)“

0
50

Zarasų rajono savivaldybės administracija pagal 2021–2027 metų Europos sąjungos fondų investicijų programos regioninę pažangos priemonę Nr. 09-003-02-02-11 (RE) „Sumažinti pažeidžiamų visuomenės grupių gerovės teritorinius skirtumus“ pradeda įgyvendinti projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Zarasų rajono savivaldybėje (II etapas)“ (toliau – Projektas).

Šiuo metu viena iš? didžiausiu? problemų? nekilnojamojo turto rinkoje yra aukštos būsto pirkimo ir nuomos kainos. Atsižvelgiant i? susidariusia? padėti? nekilnojamojo turto rinkoje, mažas pajamas gaunantys asmenys (šeimos) dažnai negali nei įsigyti, nei išsinuomoti rinkoje siūlomų? gyvenamųjų? patalpų?. Šiuo metu socialinio būsto laukiančių asmenų sąraše yra asmenų, kurie aprūpinimo socialiniu būstu laukia nuo 2018 metų. Asmenų ir šeimų, įrašytų į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą, socialinio būsto nuomos laukimo (buvimo laukiančiųjų sąraše) laikotarpis negali būti ilgesnis kaip 5 metai. Atsižvelgiant į tai, problema turi būti sprendžiama kaip įmanoma sparčiau, aprūpinant kuo didesnę dalį laukiančiųjų.

Projektas „Socialinio būsto fondo plėtra Zarasų rajono savivaldybėje (II etapas)“ skirtas siekiant užtikrinti viešąją paslaugą – padidinti Zarasų rajono savivaldybės socialinio būsto fondą bei išplėsti galimybes apsirūpinti būstu tikslinės grupės asmenims ir šeimoms, turinčioms teisę į socialinio būsto nuomą.

Tikslinės grupės – gausios šeimos ir asmenys su negalia. Projekto įgyvendinimo metu siekiama socialinio būsto laukiančių tikslinės grupės 16 šeimų (65 asmenims) suteikti socialinį būstą

Projekto įgyvendinimo metu planuojama įrengti 16 būstų. Projekto veiklos:

  1. Būstų pirkimas (planuojama pirkti 1 vnt. keturių kambarių ir 3 vnt. vieno kambario būstus. Keturių kambarių būstas bus skirtas gausioms šeimoms, o vieno kambario būstai bus skirti bei pritaikyti asmenims su negalia).
  2. Nauja statyba (planuojama statyti 12 butų daugiabutį, kuris bus skirtas gausių šeimų, turinčių teisę į socialinį būstą, apgyvendinimui).

Įgyvendinus Projektą bus galimybė aprūpinti būstu asmenis ir šeimas, turinčias teisę į socialinio būsto nuomą, bei sumažės socialinio būsto laukiančių asmenų (šeimų) sąrašas.

Numatoma Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2026-03-31.

Bendra Projekto vertė 2 755 300,63 Eur, iš jų 2 342 005,54 Eur Europos Sąjungos fondų lėšos, ir 413 295,09 Eur rajono Savivaldybės biudžeto lėšos.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir plėtros skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite