PRADĖTAS PASIRENGIMAS 2021 – 2027 M. VIETOS PLĖTROS STRATEGIJAI

0
29
20190328 094729

Kovo 28 dieną Zarasuose, Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės iniciatyva, vyko Utenos apskrities vietos veiklos grupių (toliau – VVG) susitikimas, kuriame dalyvavo Anykščių, Molėtų be Utenos VVG atstovai.

Susitikime aptarta šiuo metu įgyvendinamų vietos plėtros strategijų įgyvendinimo problematika, kuri ypač aktuali rengiant naujas vietos plėtros strategijas 2021-2027 m. programavimo periodu. Vertinant patirtį, diskutuota vietos plėtros strategijų rengimo klausimais ateinančiu 2021 – 2027 metų programavimo periodu bei LEADER priemonės daugiafondžio finansavimo galimybių, Vietos plėtros strategijų krypčių bei prioritetų, finansinių krepšelių skirstymo metodikos.

Ignalinos rajono VVG pagal darbotvarkėje svarstytus klausimus pateikė nuomonę raštu, o vieninga Aukštaitijos vietos veiklos grupių nuomonė bus pateikta Lietuvos vietos veiklos grupių tinklo valdybos posėdyje balandžio 2 dieną. Tikimės, kad bus atsižvelgta į bendrą nuomonę teikiant pasiūlymus Žemės ūkio ministerijai.

Dėkojame kolegoms už apsilankymą, išsakytas vizijas apie LEADER priemonės ateitį ir pasidalintą vietos plėtros strategijų įgyvendinimo patirtį.

Zarasų – Visagino regiono VVG informacija

20190328 100638 2

20190328 100704 2

20190328 101650 2

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite