PRANEŠIMAS APIE PARENGTAS REORGANIZAVIMO SĄLYGAS IR BŪSIMĄ REORGANIZAVIMĄ

0
521
pspc

Reorganizuojamos įstaigos:
1. Zarasų PSPC, teisinė forma – viešoji įstaiga, buveinė – Malūno g. 4, Zarasai, juridinio asmens kodas – 187901010, veiklos laikotarpis – neribotas, duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre (registro tvarkytojas – Valstybės įmonė Registrų centras), įstaigos dalininkas (savininkas) yra vienintelis asmuo – Zarasų rajono savivaldybė.


2. Zarasų Ligoninė, teisinė forma – viešoji įstaiga, buveinė – Vilniaus g. 1B, Zarasai, juridinio asmens kodas – 187900976, veiklos laikotarpis – neribotas, 0duomenys apie įstaigą kaupiami Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre (registro tvarkytojas – Valstybės įmonė Registrų centras), įstaigos dalininkas (savininkas) yra vienintelis asmuo – Zarasų rajono savivaldybė.


Po reorganizavimo pasibaigiančios įstaigos – Zarasų PSPC ir Zarasų ligoninė.


Po reorganizavimo tęsianti veiklą įstaiga – Zarasų sveikatos centras.


Pasibaigiančių Zarasų PSPC ir Zarasų ligoninės turtas, teisės ir pareigos 2023 m. gruodžio 29 d. pereina po reorganizavimo veiksiančiai viešajai įstaigai – Zarasų sveikatos centrui.


Apie parengtas reorganizavimo sąlygas bus vieną kartą paskelbta viešai VĮ Registrų centro leidžiamame leidinyje „Juridinių asmenų vieši pranešimai“ bei raštu pranešta visiems reorganizavime dalyvaujančių įstaigų kreditoriams.


Su parengtomis reorganizavimo sąlygomis bei dokumentais galima susipažinti reorganizuojamų ir reorganizavime dalyvaujančių įstaigų interneto svetainėse www.zarasupspc.lt, www.zarasuligonine.lt bei Zarasų rajono savivaldybės interneto svetainėje www.zarasai.lt.


Su reorganizavimo sąlygomis ir kitais dokumentais galite susipažinti čia:


1. Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2023 m. gegužės 25 d. sprendimas Nr. T-83 „Dėl pritarimo reorganizuoti Zarasų rajono savivaldybės viešąją įstaigą Pirminės sveikatos priežiūros centrą ir Zarasų rajono savivaldybės viešąją įstaigą Zarasų ligoninę“


2. Reorganizavimo sąlygos


3. Tęsiančios veiklą Zarasų sveikatos centro įstatų projektas


4. Zarasų PSPC ir Zarasų ligoninė praėjusių trejų finansinių metų ataskaitų rinkiniai ir metinės veiklos ataskaitos

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite