PRASMINGA DOVANA ZARASŲ „LAKŠTINGALOS“ MOKYKLOS MAGUČIŲ UGDYMO SKYRIUI

0
113

Tik prasidėjus naujiems mokslo metams, rugsėjo 12 d., Zarasų „Lakštingalos“ mokyklą pasiekia džiugi žinia, kad Zarasų „Lakštingalos“ Magučių ugdymo skyrius nugalėjo Lietuvos neįgaliųjų draugijos organizuotame konkurse „Mano mokykla atvira visiems“.

Konkursui buvo pristatytas jausmingas filmukas „Jausmų sala“, kuriame vaidino 9 ikimokyklinio amžiaus vaikai ir 7 mokiniai iš specialiosios lavinamosios klasės ir socialinių įgūdžių grupės.

Nugalėtojai gavo dovaną – ekskursiją su Lietuvos neįgaliųjų draugijos žmonėms su negalia pritaikytu autobusu.

Spalio 3 d. vykome į Anykščius. Aplankėme Anykščiuose įsikūrusį Safarį parką, „pasimatavome“ savo ūgius prie Puntuko akmens,  patyrėme važiavimą unikaliu ir vieninteliu Lietuvoje – siauruku.

Tai buvo kur kas daugiau nei tiesiog gera kelionė. Šalia vaikų važiavę suaugusieji išsimatavo DRĄSĄ, mažiausieji – savo KANTRYBĘ.

Ir tai dar ne viskas…                                                                                                   

Lapkričio 7 d. atvyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos atstovės Aurelija Babinskienė ir Agnė Klemanskienė. Visų pirma susitikome Magučių ugdymo skyriuje. Drauge su šio skyriaus mokytojomis ir vicemere Aurelija Trimonyte apžiūrėjome kaip patalpos pritaikytos neįgaliesiems. Vėliau susitikimas pratęstas Zarasų „Lakštingalos“ mokykloje. Diskusijų rate dalyvavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos, ugdytinių mamos, švietimo pagalbos specialistės.

Buvo atvirai ir nuoširdžiai dalijamasi su kokiais sunkumais susiduriama, kai išgirsti, „kad tavo vaikui reikalinga pagalba“, „kaip pasakyti, kad sūnui ar dukrai reikia padėti?“, „kaip dirbti su vaiku, kuriam nustatyti specialieji ugdymo(si) poreikiai?“, „kaip nekaltinti savęs, kad esi negera mama ar negeras specialistas?“, „kaip sulaukti pagalbos iš aplinkos??“.

Ši prasminga DOVANA, paskatinusi nukeliauti ne tik į kitą miestą, bet ir į nuoširdžią kelionę su savimi ir su kitais – įrodė, kad visi vaikai gali mokytis po vienu stogu, tik reikia teisingo požiūrio, didžiulės pagalbos pedagogams, ugdytinių tėvams. Surasti drąsos burtis į bendruomenes, išdrįsti prašyti padėti – juk visa tai dėl mūsų VAIKŲ!

Už konkurso idėją, už nuoširdų ir prasmingą bendravimą, už padrąsinimą dėkojame Lietuvos neįgaliųjų draugijai.

Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos informacija

Nuotraukos

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite