PRAŽYDO „PAVASARIO SPALVOS“

0
22
1

Balandžio 5 d. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje pražydo paroda „Pavasario spalvos“. Nors už lango pustė, tai nesutrukdė atvykti į renginį svečiams iš Zarasų socialinės globos namų.

Ar gali negalė padėti žmogui?

Ne slėgti, užantspauduoti kitarūšėmis etiketėmis, bet auginti svajonių ir kūrybos sparnus? Pasirodo, gali. Tik svarbu pastebėti žmogaus pastangas, padrąsinti, pasidžiaugti.

Jau kurį laiką mūsų psichologė vis pasakodavo, kad pažįsta labai kūrybingą, darbščią moterį, kuri, nors būdama silpnos sveikatos, kuria nuostabius rankdarbius. Ji gyvena Zarasų socialinės globos namuose, administracijos darbuotojai ir draugai ją skatina ir palaiko, bet būtų smagu, kad jos gražūs darbeliai „išeitų“ į pasaulį, kad juos pamatytų daugiau žmonių. Ir kūrėjai tai būtų paskatinimas, ir kitiems įkvėpimas.

Taip mes susipažinome su Viktorija Rimkute. Gyvenimo ir sveikatos problemos, nauja gyvenamoji vieta – likimo bangos ne visada buvo palankios šiai moteriai. Bet ji kėlėsi iš visų jėgų. Žmonės ir kūryba tam labai padėjo. Šiandien Viktorija gali judėti, bendrauti, daug šypsotis ir, žinoma, kurti. Kaip pati sako, iš močiutės ir mamos paveldėjusi meilę rankdarbiams, kruopščiais darbeliais puošia ne tik savo aplinką, daug jų išdalina draugams.
 

Į Viktorijos rankdarbių parodos atidarymą, kurią eksponuojame Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, atvyko Zarasų socialinės globos namų darbuotojai ir direktorė Daiva Dūdėnienė. Šilti sveikinimo žodžiai, gėlės ir tortas – koks gražus pagarbos ir rūpestingumo ženklas, kokia laiminga buvo Viktorija, kaip reikia dėmesio ir palaikymo mums visiems.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė pasveikino visus, pasidžiaugė Viktorijos rankdarbiais, kurie pavasarinėmis spalvomis pražydo Tarnybos salėje. Prakalbino autorę – kur ji semiasi įkvėpimo, kaip gimsta sumanymai, koks metas palankiausias kūrybai. Tarnybos psichologė pasidžiaugė, kad jų sumanymas išsipildė, nes ši paroda yra lyg psichologinės terapijos dalis. O ir pati Viktorija buvo labai laiminga.
 

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios parodos įgyvendinimo.

Pastebėkime tylius gėrio daigelius kasdienybėje, padėkime jiems augti ir jų skleidžiama šviesa sušildys mus, visiems nelengvu metu.

Rankdarbių paroda veiks balandžio mėnesį, Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, įstaigos darbo metu. Galima įsigyti autorės darbelių.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija
Nuotraukos Gintarės Laurikėnienės

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite