PRIIMAMOS PARAIŠKOS 2022 METŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEMONĖMS, FINANSUOJAMOMS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS LĖŠOMIS

0
45
min news zrs 446 atsisiųsti 1

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius priima paraiškas 2022 metų visuomenės sveikatos priemonėms, finansuojamoms Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Kviečiame teikti visuomenės sveikatos priemonių paraiškas pagal prioritetines sritis:
1. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos.
2. Onkologinių ligų prevencijos.
3. Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės (COVID–19 liga, hepatitas B, hepatitas C, parazitinės ligos, lytiniu keliu plintančios ligos it kt.).
4. Psichikos sveikatos stiprinimo, savižudybių ir smurto prevencijos.
5. Gyventojų sveikatos išsaugojimo, sveikatos ugdymo ir stiprinimo.
6. Gyvenamosios aplinkos sveikatinimo ir sveikos gyvensenos propagavimo

Prašome vadovautis tvarkos aprašu, patvirtintu Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2016 m. kovo 18 d. sprendimu T-33 ,,Dėl visuomenės sveikatos projektų, finansuojamų Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, atrankos, finansavimo ir kontrolės tvarkos aprašo patvirtinimo“.
 

Paraiškos originalą bei dvi paraiškos kopijas pateikti užklijuotuose vokuose į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių, Savanorių g. 2, Zarasai, 32109. Ant voko turi būti nurodyta pareiškėjo pavadinimas ir adresas, žyma „Visuomenės sveikatos priemonės paraiška“ ir prioritetinės krypties, kurią atitinka parengta paraiška, pavadinimas.

Smulkesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje telefonu (8 385) 54332 ir el. paštu alina.sklinsmontiene@zarasai.lt

Paraiškos priimamos iki 2022 m. balandžio 15 d. 17.00 val.

Visuomenės sveikatos priemonių paraiškos formą rasite čia.


Socialinės paramos skyriaus informacija

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite