PRIIMAMOS PARAIŠKOS 2024 METŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEMONĖMS, FINANSUOJAMOMS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS LĖŠOMIS

0
60

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius priima paraiškas 2024 metų visuomenės sveikatos priemonėms, finansuojamoms Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Su projekto paraiška yra pateikiamas projekto aprašymas, projekto vykdymo lėšų poreikio paskaičiavimas bei sąmata.

Visuomenės sveikatos programos projektų atrankos komisijos funkcijas atlieka Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimu sudaryta Bendruomenės sveikatos taryba (toliau – Sveikatos taryba)  pagal Zarasų rajono savivaldybės tarybos patvirtintus Sveikatos tarybos nuostatus.

Projektai, pateikti ne pagal reikalavimus (neužpildyta paraiška, nepateikti reikalaujami dokumentai, priedai), nevertinami.

Pareiškėjas gali teikti vienai prioritetinei sričiai tik vieną paraišką.

Projektų vertinimo kriterijai:

 1. Atitiktis visuomenės sveikatos prioritetinėms sritims.
 2. Projekto įgyvendinimas ir veikla (projekto pagrindimas, tikslų ir uždavinių aiškumas, realumas, uždavinių konkretumas ir sąsaja su tikslu, metodų tinkamumas ir reikšmingumas, siektinų rezultatų konkretumas, sąsaja su numatytomis veiklomis, veiklų realumas, konkretumas ir nuoseklumas, patirties sklaidos/informacijos viešinimo numatymas).
 3. Projekto biudžeto lėšų panaudojimas (prašomų lėšų pagrįstumas ir argumentuotas lėšų panaudojimas, sąmatos pagrindimas ir tikslingumas, atitiktis Projekte numatytoms įgyvendinti priemonėms).
 4. Projekto vykdymo perspektyvumas ir tęstinumas.
 5. Projekto dalyvių skaičius.

Programos lėšomis neremiamos visuomenės sveikatos priežiūrai nepriskirtinos paslaugos:

 1. Asmens sveikatos priežiūros paslaugos, finansuojamos PSDF biudžeto lėšomis.
 2. Socialinių paslaugų katalogo paslaugos.
 3. Su visuomenės sveikata nesusijusios laisvalaikio veiklos.
 4. Medicinos įrangos įsigijimas.
 5. Kitos veikloms įgyvendinti nebūtinos prekės.
 6. Patalpų remonto, etatų išlaikymui, statybos, rekonstrukcijos darbai ir ilgalaikio turto įsigijimas.

Gautos lėšos projektui vykdyti privalo būti naudojamos tik pagal paskirtį. Nepanaudotos lėšos turi būti grąžintos iki biudžetinių metų pabaigos.

Kviečiame teikti visuomenės sveikatos priemonių paraiškas pagal prioritetines sritis:

 1. Gyventojų sveikatos išsaugojimas (sveikos gyvensenos propagavimas, psichikos sveikatos stiprinimas, savižudybių ir smurto prevencija, patyčių, priklausomybių prevencija).
 2. Sveikatai žalingų įpročių prevencija (rūkymo, psichotropinių medžiagų vartojimo, alkoholio prevencija).
 3. Hepatito, onkologinių ir širdies ir kraujagyslių ligų prevencija (fizinis aktyvumas, sveika mityba, sveikos gyvensenos propagavimas).
 4. Psichologinė, emocinė ir kita sveikatinimo pagalba šeimoms, susilaukusioms naujagimio (pogimdyvinė depresija), neišnešiojus naujagimį, susilaukus naujagimio su negalia.
 5. Burnos higiena ir sveikata.
 6. Nelaimingų atsitikimų ir traumų prevencija.
 7. Aplinkos apsaugos prevencija (geriamojo vandens, maudyklų vandens kokybės stebėsena).

 Paraiškos originalą bei dvi paraiškos kopijas pateikti Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui, Savanorių g. 2, Zarasai, 32109, registruotu laišku, per pašto kurjerį arba įteikti asmeniškai. Ant voko turi būti nurodyta pareiškėjo pavadinimas ir adresas, žyma „Visuomenės sveikatos priemonės paraiška“ ir prioritetinės krypties, kurią atitinka parengta paraiška, pavadinimas.

Smulkesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje telefonu + 370 385  54 332 ir el. paštu alina.sklinsmontiene@zarasai.lt

Paraiškos priimamos iki 2024 m. kovo 12 d. 17.00 val.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus informacija

Priedai

Paraiškos forma

Tvarkos aprašas

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite