PROJEKTAS BAIGĖSI, VEIKLOS TĘSIASI

0
27
1

Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija užbaigė projekto „Sportuokime, judėkime, draugaukime“ vykdymą. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto tikslas – atnaujinti Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos sporto bazę, siekiant vietos ir aplinkinių bendruomenių narių (įvairaus amžiaus bei įvairių socialinių grupių) fizinio aktyvumo, sveikatingumo, judrumo skatinimo, turiningo laisvalaikio įpročių ugdymo bei kokybiškesnių sąlygų sportinei veiklai sudarymo.

Projekto uždaviniai:

1. Įsigyti sporto inventorių, sporto įrangą ir sukurti kokybiškas, patrauklias treniruočių sąlygas sporto salėje gimnazijos moksleiviams, Antazavės, ir kaimyninės seniūnijos gyventojams bei visoms sportu suinteresuotoms grupėms.
2. Įsigyti lauko treniruoklius ir įrengti treniravimosi erdves lauke, skatinančias aktyviai, turiningai bei sveikai leisti laisvalaikį, ugdyti kasdienės sporto kultūros poreikį.

Nežiūrint į COVID -19 pandemiją ir dėl jos įvestus ribojimus, projekto veiklos buvo sėkmingai vykdomos, tačiau su mažesniu nei planuota dalyvių skaičiumi ir minimaliu žiūrovų bei sirgalių palaikymu.

Vykdytos veiklos: akcija „Apibėk mokyklą“, teniso turnyras V. Čiegiui atminti, lauko teniso varžybos, tarpklasinės tinklinio varžybos, varžybos su Antazavės bendruomenės tinklinio mėgėjais, draugiškos tinklinio varžybos su Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviais, aerobikos užsiėmimai, tinklinio treniruotės. Visose projekto veiklose dalyvavo 313 dalyvių.

 
Visus bendruomenės narius džiugino atnaujintas sporto inventorius ir nauja sporto erdvė lauke, kurioje sumontuoti 4 lauko treniruokliai.

 
Nors projektas ir baigėsi, naudosime įsigytas priemones ir tęsime sporto veiklas.

Pasibaigus COVID-19 pandemijai, panaikinus visus ribojimus, tikėtina, kad sportuojančių skaičius augs ir pasieksime dar geresnių rodiklių ne vien skatindami žmones, kiek įmanoma platesniu mastu užsiimti sportine veikla, bet ir ugdydami sportinius įgūdžius, gerindami asmeninius bei komandinius pasiekimus, stiprindami bendruomenės narių sveikatą.

Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
Kūno kultūros vyr. mokytojas Valerijus Semionovas

3

2

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite