RAJONO TARYBOS POSĖDYJE – AKTUALŪS VEIKLOS KLAUSIMAI

0
46
1

Penktadienį įvyko Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jam pirmininkavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Tarybos posėdis prasidėjo nuo naujojo Tarybos nario priesaikos.

Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Vilius Semeška tarybos narius informavo: rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas pradėjo eiti Benjaminas Sakalauskas ir turėjo atsisakyti Tarybos nario mandato. Jis išrinktas pagal koalicijos „Mūsų vienybė ir darbas Zarasų krašto žmonėms“ sąrašą. Jo vietą dabar užima Vilhelminas Kuzmickas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Vilius Semeška priėmė Vilhelmino Kuzmicko priesaiką.

Naujajam Tarybos nariui įteikiamas nario pažymėjimas. Taryba svarstė ir rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo skyrimo klausimą. Meras pasiūlė skirti į rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas rajono Savivaldybės tarybos įgaliojimų laikui politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu Remigijų Lamanauską. Slaptu balsavimu rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju paskirtas Remigijus Lamanauskas. Jis pradės pareigas eiti nuo gegužės 10 d.

Tarybos nariai išrinko delegatus į Lietuvos . savivaldybės asociacijos suvažiavimą. Rajono Savivaldybę suvažiavime atstovaus meras Nikolajus Gusevas, rajono Tarybos nariai Gintaris Petrėnas ir Kęstutis Stankevičius. Taryba, atsižvelgdama į Zarasų rajono savivaldybės mero siūlymą, sudarė 5 komitetus. Taryboje šią kadenciją veiks Finansų, Savivaldos, Socialinis, Ūkio ir Kontrolės komitetai.

Tarybos nariai patvirtino Zarasų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentą.

Taryboje buvo pritarta Zarasų rajono savivaldybės tarybos, mero rajono Savivaldybės administracijos ir administracijos direktoriaus 2018 metų veiklos ataskaitoms.

Pritarta posėdyje ir uždarųjų akcinių bendrovių „Zarasų vandenys“, „Zarasų autobusai“, Zarasų būstas“ 2018 metų finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimo, pelno (nuostolių) paskirstymo ir pritarimo veiklos ataskaitoms.

Tarybos nariai pritarė ir Zarasų rajono savivaldybės biudžetinių kultūros įstaigų direktorių ir kultūros įstaigų 2018 m. veiklos ataskaitai.

Iš viso Tarybos posėdyje buvo apsvarstyti 25 aktualūs rajonui ir zarasiškiams klausimai.

Petras Ivanovas

2

2a

3

4

6a

7

 

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite