REIKALINGOS TURTO VERTINIMO PASLAUGOS? ŠTAI, KĄ REIKĖTŲ PATIKSLINTI RENKANTIS PASLAUGOS TEIKĖJĄ

0
43
turto

Turto vertinimas yra ypač puikus bei tikslingas pasirinkimas tuomet, jei savininkui norisi jį parduoti bei nepatirti papildomų rūpesčių ar nuostolių, o pirkėjas ši paslauga gali būti naudinga taip pat dėl įvairių priežasčių, tačiau pirmiausia dėlto, jog neliktų apgauti ir norimą kilnojamąjį ar nekilnojamąjį objektą įsigytų už geriausią kainą. Taigi, kaip matyti, abiems pusėms šis procesas yra naudingas dėl įvairių priežasčių (o kai kuriais atvejais – netgi būtinas, kadangi nurodymus atlikti turto vertinimą, gali pateikti tam tikros instancijos ar specialistai, pavyzdžiui, teismas arba antstoliai). Tačiau prireikus šių paslaugų, taip pat nereikėtų pamiršti, kad jų teikėjų pasirinkimas yra ne toks jau ir menkas. Tad, kad išsirinktumėte geriausiai jūsų lūkesčius galintį pateisinti sprendimą, dėmesį į tam tikras detales.

Kokie kilnojamojo ar nekilnojamojo turto, verslo vertinimo sprendimai yra siūlomi?

Renkantis šios paslaugos teikėją, pirmiausia dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad turto vertinimas apima labai daug įvairių sprendimų, pavyzdžiui: nekilnojamojo turto vertinimas apima pastatų vertinimą, miško vertinimą, žemės vertinimą, mokestinės vertės patikslinimą, nuomos vertės nustatymą, inžinerinių tinklų nustatymą ir t.t., o štai kilnojamojo turto vertinimas gali apimti tokius sprendimus, kaip transporto priemonių vertinimą, gamybinių linijų vertinimą, įrenginių vertinimą, statybinės technikos vertinimą, elektros linijų vertinimą ir t.t. Verslo vertinimas taip pat apima įvairius sprendimus, pavyzdžiui, įmonės, domeno, prekės ženklo vertinimą ir t.t. Tačiau svarbu akcentuoti, kad labai didelė dalis turto ar verslo vertinimo paslaugas teikiančių įmonių specializuojasi tik į tam tikrus sprendimus, todėl rinkdamiesi paslaugos teikėją, pirmiausia patikrinkite, ar bus siūloma jums aktuali paslauga.

Kokiuose miestuose teikiama paslauga?

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad įvairūs paslaugų teikėjai paslaugas gali teikti ir tam tikruose miestuose. Taigi, dar vienas dalykas, kurį svarbu patikrinti renkantis paslaugos teikėją, yra tai, ar paslauga bus suteikta jums aktualiame mieste, pavyzdžiui, ar bus atliktas turto vertinimas Kaune.

Taigi, apibendrinant belieka tik daryti išvadą, kad, renkantis šios paslaugos teikėjus, pirmiausia reikėtų įvertinti tam tikrus kriterijus, pavyzdžiui, patikslinti, ar bus suteikta jums aktuali paslauga, o taip pat – ar ji bus suteikta jums aktualiame mieste.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite